Omega vs Alytaus „Vakarai“ (78:62)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 23 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Antroje rungtynių pusėje „Omegos“ ekipa į veikė Alytaus „Vakarus“

2019 rugsėjo 23 d., Pirmadienis, 20:52 val., peržiūros: 659

Pirmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno Meros taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir Alytaus „Vakarai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurių puolimas nestrigo ir kiekvieną ataką užbaigdavo sėkmingai, tačiau Alytaus „Vakarai“ susitvarkė su gynyba ir privertė „Omegos“ žaidėjus įkristi į duobę, kur svečiai laimėjo atkarpą 7:0 bei persvėrė rezultatą į savas rankas ( 12:16). Per likusį laiką ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir „Omega“ kėlinuką užbaigė minimaliu pranašumu ( 21:20). Antrajame ketvirtyje toliau tarp komandų vyko taškas į tašką kova, kur kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidė šeimininkai ir susikrovę 4 taškų pranašumą prieš ilgąją pertrauką – 36:32.

Po ilgosios pertraukos „Omega“ pradėjo diktuoti savo žaidimo sąlygas ir su kiekviena ataka tolo nuo varžovų ( 43:34). Vis dėlto, D.Šiumbrio pastangomis Alytaus „Vakarams“ pavyko atsitiesti, kur sušvelnino skirtumą iki 6 taškų ( 51:45). Ketvirtame kėlinyje pradėjo ryškėti šeimininkų ilgesnis suolelis, o svečių ekipoje ėmė ryškėti nuovargis. „Omegos“ žaidėjai tuo pasinaudojo, kur užtikrintai baigdavo atakas ir alsavo varžovams gynyboje į nugarą. Galutinis rezultatas – 78:62 (21:20, 15:12, 15:13, 27:17)

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Omega“ įveikė „Arena Biliards“ (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Žaliakalnis“ įveikė Alytaus „Vakarai“ (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Tie geresni“ antroje rungtynių pusėje įveikė svečius iš Alytaus (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:47 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Omegos“ komandos pergalė prieš „Žaliakalnis“ krepšininkus (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:16 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys leido „Coca ‒ Cola“ komandai nukauti Alytaus „Vakarų“ komandą (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:50 val.)Po atkaklios kovos „Tie geresni“ įveikė „Omegos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:47 val.)BC „Boom“ užtikrintai įveikė „Omegą“ ir žengia į Kauno Mero taurės 2019 finalą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:32 val.)Po atkaklios kovos Alytaus „Vakarai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 09:11 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegos“ ekipą (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 22:10 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 14:06 val.)