Hidraulinės sistemos vs ICE (109:83)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„ICE“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ ekipos pranašumą

2019 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 18:34 val., peržiūros: 702

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos“ ir svečių teisėmis atvykę „ICE“.

Rungtynes „Hidraulinės sistemos“ puolimą pradėjo, kaip iš natų, o „ICE“ ekipa niekaip neįveikė varžovų zoninės gynybos ( 10:2). Svečiai įjungė aukštesnę pavarą puolime, kur ėmė lipti šeimininkams ant kulnų. Po minutės pertraukėlės komandos apsikeitė greitomis atakomis, o skirtumas išliko tik 3 taškai ( 24:21). Antrame kėlinyje „ICE“ įsišaudė iš trijų taškų zonos ir tolo nuo varžovų. Per likusį laiką svečiai atlaikė aikštelės šeimininkų spurtą, kur išsaugojo keturių taškų pranašumą – 50:54.

Po ilgosios pertraukos A.Gedminas priminė apie save ir „Hidraulinės sistemos“ greitai persvėrė rezultatą į savas rankas ( 57:63). Toliau tarp komandų vyko permaininga kova, tačiau šeimininkai puikiai sužaidė ketvirčio pabaigą ir susikrovė 7 taškų pranašumą (78:71). Ketvirtame kėlinyje ėmė ryškėti „Hidraulinės sistemų“ pranašumas ir sužaidus pusę kėlinuko komandas skyrė 15 taškų ( 91:76). Per likusį laiką „ICE“ nepasispardė prieš varžovus, o „Hidraulinės sistemos“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 109:83 (24:21, 26:33, 28:17, 31:12)

„Hidraulinės sistemos“ pranoko „Resmilą.lt“ (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:11 val.)„ICE“ penketukas susitvarkė su Elektrėnų „Pastolinio“ pasipriešinimu (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 16:19 val.)Emocingame mače dramatiška „GZP“ pergalė Mero taurės pusfinalyje prieš „Hidraulinės sistemos“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„ICE“ atkaklioje kovoje įveikė KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 22:18 val.)Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo Kauno Mero Didžiosios taurės 3 vietą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 18:12 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ gana lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 16:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana nelengvai įveikė svečius iš Birštono (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 18:20 val.)Antroje rungtynių pusėje„KTPMC“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ ekipą (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)„ICE“ po sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio palaužė Birštono SC – „Olimpą“ (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:43 val.)