Kauno Rami vs Coca-Cola (66:73)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 02 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ įveikė „Kauno Rami“ ir paliko pastaruosius be pergalių

2019 spalio 02 d., Trečiadienis, 20:20 val., peržiūros: 852

Trečiadienį, spalio 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Kauno Mero taurės 2019” rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Kauno Rami“ bei svečių „Coca-Cola“. Didžiąją rungtynių dalį vyko permaininga kova ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Visgi, antroje rungtynių pusėje kiek pranašesni atrodė svečiai ir galiausiai įrodė savo pranašumą.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, o vėliau aikštelės šeimininkai kelis kartus sėkmingai užpuolė ir įgijo keturių taškų pranašumą. Visgi, svečiai gana greitai panaikino savo atsilikimą ir patys išsiveržė į priekį. Vėliau komandos iki pat ketvirčio pabaigos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:18. Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geresnį žaidimą demonstravo „Coca-Cola“ ekipa ir įgijo nedidelį, bet penkių taškų pranašumą. Vėliau kiek geresnę atkarpą sužaidė „Kauno Rami“ ekipa ir pavijo savo varžovus. Tuomet komandos vėl pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, bet ketvirčio pabaigoje „Coca-Cola“ pagerino savo padėtį ir įgijo penkių taškų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:47.

Trečiojo kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito viso kėlinio metu. „Kauno Rami“ vis apkarpydavo savo atsilikimą, o „Coca-Cola“ vėl jį padidindavo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:56. Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai įgijo šešių taškų pranašumą, bet netrukus rezultatą šeimininkai išlygino. Tuomet „Coca-Cola“ pelnė septynis taškus be atsako ir tuo pačiu skaičiavo septynių taškų pranašumą. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „Kauno Rami“ braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau tuomet nesusitvarkė gynyboje ir skaičiavo jau dviejų atakų atsilikimą. Per likusį rungtynių laiką šeimininkai nesugebėjo išsigelbėti ir patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 66:73.

„Coca-Cola“ ‒ pirmoji Kauno Mero Mažosios taurės 2019 finalo dalyvė (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai palaužė „Kauno Rami“ (2019 rugsėjo 20 d., penktadienis, 06:40 val.)„Coca-cola“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Arena Biliards“ krepšininkus (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:14 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Arena Biliards“ išplėšė pergalę iš „Kauno Rami“ rankų (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 21:37 val.)BC „Boom“ laimėjo „Mažosios“ taurės finalą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 15:34 val.)Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:37 val.)„GZP“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Laipsniai“ palaužė „Coca-Cola“ kovoje dėl vietos Didžiosios taurės atkrintamosiose (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:22 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys leido „Coca ‒ Cola“ komandai nukauti Alytaus „Vakarų“ komandą (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:50 val.)