Resmila.lt vs Gemavila (92:58)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 30 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po krepšiais dominavę „Resmila.lt“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Gemavilos“ ekipą

2019 rugsėjo 30 d., Pirmadienis, 20:12 val., peržiūros: 644

Dienos rungtynėse susitiko jau grupės varžybas bebaigianti „Resmila.lt“ (1-1) ir dar tik grupės varžybas pradedanti „Gemavila“.

Rungtynes „Resmila.lt“ pradėjo keturiais tiksliais tolimais metimais, kurie net neįpusėjus kėlinukui leido jau pirmauti 15:6. Antroje kėlinuko pusėje kiek atsigavo „Gemavilos“ puolimas, tačiau arčiau priartėti prie varžovų nepavyko. Pirmas kėlinys baigėsi esant rezultatui 24:16.

Antrajame kėlinuke, daugiausia pasinaudodami antraisiais šansais bei tolimais metimais, „Resmila.lt“ sugebėjo įgyti solidų pranašumą ir įpusėjus rungtynėms buvo priekyje dvigubu rezultatu 54:27.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ir vėl paleido savo toliašaudę artileriją, kuri leido dar labiau nutolti – 75:39.

Ketvirtame kėlinuke abi ekipos stengėsi žaisti savo malonumui ir tai buvo vienintelis kėlinukas, kurį „Gemavilai“ pavyko laimėti. Galutinis susitikimo rezultatas 92:58 (24:16, 30:11, 21:12, 17:19).

„KTPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Gemavila“ (2019 spalio 01 d., antradienis, 22:20 val.)„Resmila.lt“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš BC „Boom“ (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo „Gemavila“ krepšininkus (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „Resmilą.lt“ (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:11 val.)„KTPMC“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Gemavila“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2019 spalio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)