Hidraulinės sistemos vs Laipsniai (95:88)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2019 spalio 26 d., Šeštadienis, 16:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo Kauno Mero Didžiosios taurės 3 vietą

2019 spalio 26 d., Šeštadienis, 18:12 val., peržiūros: 773

Spalio 26 d. Kauno Energijos sporto salėje įvyko Kauno Mero Didžiosios taurės 2019 finalai, kuriuose dėl trečiosios vietos susigrūmė „Hidraulinės sistemos“ ir „Laipsniai“.

Rungtynių pradžioje po trijų tolimų metimų „Hidraulinės sistemos“ iškart nurūko į priekį 13:2, kas iškart privertė priešininkus prašyti minutinės pertraukėlės. Ir toliau sėkmingai iš toli atakavę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai (per kėlinuką įmetė septynis) pirmavo 32:12.

Antrajame kėlinuke per pusantros minutės „Laipsniai“ sugebėjo priartėti iki 34:21. Nuo tada žaidimas rungtynėse išsilygino, „Hidraulinės sistemos“ arčiau priartėti savo varžovams neleido, o po dviejų kėlinukų buvo priekyje 53:36.

Trečiajame kėlinuke „Laipsniai“, vedini D. Adomaičio, padarė comeback’ą ir likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos priartėjo iki 59:55. Į tai „Hidraulinės sistemos“ atsakė trimis tolimais metimais, kurie leido vėl šiek tiek nutolti – 73:65.

Ketvirtame kėlinyje „Laipsniai“ pabandė surengti lemiamą šturmą ir priartėjo iki penkių taškų likus kelioms minutėms. Nors ir turėjo S.Banaitis dvi puikias galimybes padidinti intrigą rungtynėse, tačiau jo du metimai iš o krepšio buvo netaiklūs, o „Hidraulinės sistemos“ atlaikė spaudimą ir iškovojo Kauno Mero Didžiosios taurės 3 vietą. Galutinis susitikimo rezultatas 95:88 (32:12, 21:24, 20:29, 22:23).

Mažojo finalo MVP tapo I.Grigaravičius.

„Laipsniai“ palaužė „Coca-Cola“ kovoje dėl vietos Didžiosios taurės atkrintamosiose (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:22 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ ekipos pranašumą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „Resmilą.lt“ (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Emocingame mače dramatiška „GZP“ pergalė Mero taurės pusfinalyje prieš „Hidraulinės sistemos“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana nelengvai įveikė svečius iš Birštono (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 18:20 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ gana lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 16:13 val.)Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje : „GZP“ komandos pergalė prieš „Laipsniai“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 14:51 val.)Gyčio Slapšio metimas išplėšė pergalę „Laipsniams“ (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai palaužė „Kauno Rami“ (2019 rugsėjo 20 d., penktadienis, 06:40 val.)