GZP vs Kauno TPMC (73:94)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2019 spalio 26 d., Šeštadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę

2019 spalio 26 d., Šeštadienis, 19:47 val., peržiūros: 793

Spalio 26 d. Kauno Energijos sporto salėje įvyko Kauno Mero Didžiosios taurės 2019 finalai, kuriuose dėl pirmosios vietos susigrūmė „GZP“ ir „Kauno TPMC“.

„GZP“ rungtynes pradėjo dviem T. Mušenkovo tritaškiais, vieną dar pridėjo T.Vyšniauskas, tačiau „Kauno TPMC“ į taip taip pat atsakė tiksliais metimais, o įpusėjus kėlinukui rungtynėse buvo lygybė 11:11. Ir toliau ekipos sėkmingai atakavo iš toli, už kiekvieną tikslų metimą varžovai atsakydavo tokiu pat tiksliu, o pirmasis kėlinukas baigėsi esant lygiam rezultatui 22:22.

Antrasis kėlinukas prasidėjo keliomis „GZP“ ekipos klaidomis paeiliui, kuriomis pasinaudoję „Kauno TPMC“ krepšininkai iškart nutolo 24:33. Nors „GZP“ labai greitai priartėjo iki dviejų taškų deficito, bet „Kauno TPMC“ smeigė kelis tolimus metimus, surengė kelias greitas atakas ir po dviejų kėlinių jau buvo priekyje dviženkliu pranašumu 40:55.

Trečiąjį kėlinuką „GZP“ pradėjo kiek pakrikusiu žaidimu, kuo pasinaudoję „Kauno TPMC“ krepšininkai nutolo 45:66. Visgi, antroje kėlinuko pusėje „GZP“ atsigavo ir kiek priartėjo – 59:76.

Lemiamame kėlinuke „Kauno TPMC“ užtikrintai išlaikė susikrautą pranašumą, iškovojo pergalę bei tuo pačiu išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę. Galutinis finalo susitikimo rezultatas 73:94 (22:22, 18:33, 19:21, 14:18).

Finalo MVP – G.Jevstignejevas.

„Kauno TPMC“ nepaliko vilčių „Laipsiai“ ir tvirtai žengė į turnyro finalą (2019 spalio 19 d., šeštadienis, 16:34 val.)„KTPMC“ įveikė BC „Boom“ ir grupės varžybas baigė be pralaimėjimų (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:37 val.)Antroje rungtynių pusėje„KTPMC“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ ekipą (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)„KTPMC“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„KTPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Gemavila“ (2019 spalio 01 d., antradienis, 22:20 val.)„GZP“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:54 val.)Emocingame mače dramatiška „GZP“ pergalė Mero taurės pusfinalyje prieš „Hidraulinės sistemos“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:17 val.)Kauno Mero taurės 2019 turnyro starte „GZP“ nelengvai palaužė „Arena Biliards“ ekipą (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje : „GZP“ komandos pergalė prieš „Laipsniai“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 14:51 val.)