KM „Žalgiris“ vs Coca-Cola (59:65)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Coca-Cola“ ‒ pirmoji Kauno Mero Mažosios taurės 2019 finalo dalyvė

2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 20:37 val., peržiūros: 721

Pirmadienį, spalio 21 dieną, Kauno Mero Mažosios taurės 2019 pusfinalyje ginklus surėmė KM „Žalgiris“ ir „Coca-Cola“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įpusėjus pirmajam kėlinukui buvo nutolę 7:15. Visgi, kėlinuko pabaigoje keli rezultatyvūs P. Zarecko prasiveržimai leido KM „Žalgiris“ ekipai priartėti iki 16:19.

Antrajame ketvirtyje ir toliau „Coca-Cola“ turėjo nežymią persvarą, kurią išlaikė visą kėlinuką, o jam pasibaigus pirmavo 31:35.

Trečiajame kėlinuke svečiai suspurtavo ir po greitos bei rezultatyvios V. Rancovo atakos pirmavo 37:46. Šeimininkams sunkiai šį kėlinuką sekėsi rinkti taškus, o tuo pasinaudoję „Coca-Colos“ krepšininkai po trijų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą 39:51.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo KM „Žalgiris“ aktyviais veiksmais ir po D. Andrišiūno tritaškio šeimininkai priartėjo – 46:54. Nors ir bandė dar žalgiriečiai surengti lemiamą šturmą, tačiau M.Šmigelskas dviem tritaškiais nuramino visą šeimininkų ažiotažą. Galutinis susitikimo rezultatas 59:65 (16:19, 15:16, 8:16, 20:14).

BC „Boom“ laimėjo „Mažosios“ taurės finalą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 15:34 val.)„Coca-Cola“ įveikė „Kauno Rami“ ir paliko pastaruosius be pergalių (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Laipsniai“ palaužė „Coca-Cola“ kovoje dėl vietos Didžiosios taurės atkrintamosiose (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:22 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 14:06 val.)„Coca-cola“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Arena Biliards“ krepšininkus (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:14 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys leido „Coca ‒ Cola“ komandai nukauti Alytaus „Vakarų“ komandą (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:50 val.)KM „Žalgiris“ lemiamo ketvirčiu metu galutinai palaužė svečius iš Elektrėnų (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„ICE“ atkaklioje kovoje įveikė KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 22:18 val.)Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:37 val.)