BC „Boom“ vs Birštono SC – „Olimpas“ (92:62)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 spalio 13 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Visas rungtynes pirmavę BC „Boom“ įveikė Birštono SC – „Olimpas“

2019 spalio 13 d., Sekmadienis, 21:45 val., peržiūros: 737

Sekmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2019, Mažosios taurės, ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko BC „Boom“ ir Birštono SC – „Olimpas“.

Nuo pat pirmųjų minučių BC „Boom“ perėmė žaidimo kontrolę į savas rankas, kur Birštono SC – „Olimpui“ sunkiai sekėsi stabdyti greitas varžovų atakas ir įpusėjus kėlinukui šeimininkai pirmavo 9 taškais ( 18:9). Po minutės pertraukėlės svečiai toliau niekaip neišlipo iš duobės, o šeimininkai naudojosi laisve prie tritaškio linijos ir didino atotrūkį. LIkus žaisti dvi minutes Birštono SC – „Olimpo“ gynėjų dėka pavyko svečiams sušvelninti skirtumą iki 10 taškų ( 31:21). Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir BC „Boom“ išsaugojo turėtą pranašumą – 48:37.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau išnaudojo ūgio pranašumą ir tolo nuo varžovų ( 62:43). Per likusį laiką šeimininkai naudojo spaudimą prieš Birštono SC – „Olimpas“, kur atotrūkis tik didėjo. Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas, kur BC „Boom“ isaugojo susikrautą pranašumą ir eliminavo Birštono SC – „Olimpas“ iš tolimesnės kovos, rezultatu – 92:62 (31:21, 17:16, 20:11, 24:14)

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 16:30 val.)„ICE“ po sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio palaužė Birštono SC – „Olimpą“ (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:43 val.)BC „Boom“ laimėjo „Mažosios“ taurės finalą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 15:34 val.)BC „Boom“ užtikrintai įveikė „Omegą“ ir žengia į Kauno Mero taurės 2019 finalą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Gemavila“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2019 spalio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana nelengvai įveikė svečius iš Birštono (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 18:20 val.)„KTPMC“ įveikė BC „Boom“ ir grupės varžybas baigė be pralaimėjimų (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Resmila.lt“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš BC „Boom“ (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)