Žaliakalnis vs Tie geresni (78:73)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 22 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Žaliakalnis” tik po pratęsimo iškovojo pergalę

2019 rugsėjo 22 d., Sekmadienis, 21:39 val., peržiūros: 695

Sekmadienį, rugsėjo 22 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko „Kauno Mero taurės 2019“ rungtynės tarp B pogrupio komandų „Žaliakalnis“ bei svečių „Tie geresni“. Abi komandos buvo panašaus pajėgumo , todėl skirtumas laikydavosi vos keli taškai arba buvo lygiosios. Puikus šeimininkų žaidimas paskutinėmis ketvirto ketverčio akimirkomis leido išplėšti pratęsimą. Įmetę visus mestus metimus per pratęsimą „Žaliakalnio“ ekipa iškovojo pergalę rezultatu – 78:73.

Pirmasis ketvertis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo svečiai, kurie įgijo keturių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino 11:11. Likus dviems minutėms svečiai vėl buvo įsįverže į priekį, bet tai truko neilgam. Žaidimas iki pat ketverčio pabaigos vyko apylygiai – 22:23.

Antrasis ketvertis, taip pat prasidėjo apylygiai, bet svečiai puikiai susižaidė, surengė greitas atakas ir jau turėjo šešių taškų pranašumą 22:29. Sužaidus penkias minutes šeimininkams sunkiai sekėsi susižaisti ir sumažinti atsilikimą. Bet likus iki ketverčio pabaigos dviems minutėms „Žaliakalnis“ sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, bet tai truko neilgai, nes svečiai vėl įsiveržė į priekį šešiais taškais 31:37.

Trečiąjį ketvertį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Tačiau penktąją minutę „Tie geresni“ ekipa pelnė septynis taškus paeiliui bei taip įgijo vėl kiek solidesnį pranašumą 38:48. Bet svečiai pradėjo klysti ir šeimininkai tuo pasinaudoję išlygo rezultatą – 47:48. Visgi „Tie geresni“ komanda ketvertį laimėjo rezualtatu 47:50.

Lemiamą ketvertį kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie vėl priartėjo prie savo varžovų. Sužaidus dvi minutes komandos vėl pradėjo žaisti taškas į tašką 59:57. Komandos vis keitės greitomis atakomis, bet likus 0:30 sekundžių iki varžybų pabaigos svečiai rezultatą išlygino, bet nei viena komanda nepataikė taiklaus mėtimo, kas lėmę pratęsimą – 61:61.

Pratęsimas prasidėjo šeimininkų taikliais metimais, bet tuo pačiu atsakė svečiai. Likus dviems minutėms svečiai pradėjo daryti pakankamai daug klaidų ir baudų, kas leido „Žaliakalnio“ komandai pasiimti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 78:73.

„Žaliakalnis“ įveikė Alytaus „Vakarai“ (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Žaliakalnis“ ketvirtfinalyje nusiledo „Laipsniai“ komandai (70:87) (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 20:01 val.)Žaliakalnis tik paskutinių sekundžių metu sugebėjo palaužti UNO krepšininkus (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Tie geresni“ antroje rungtynių pusėje įveikė svečius iš Alytaus (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:47 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Omegos“ komandos pergalė prieš „Žaliakalnis“ krepšininkus (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:16 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Tie geresni“ komandos pergalė prieš „UNO“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 01:43 val.)Po atkaklios kovos „Tie geresni“ įveikė „Omegos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:47 val.)Lengva „GZP“ pergalė ketvirtfinalyje paženklinta galingais P. Maciulevičiaus dėjimais (2019 spalio 08 d., antradienis, 21:46 val.)