KM „Žalgiris“ vs ICE (65:70)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 23 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ICE“ atkaklioje kovoje įveikė KM „Žalgiris“ krepšininkus

2019 rugsėjo 23 d., Pirmadienis, 22:18 val., peržiūros: 874

Pirmadienio vakarą krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko Kauno „Mero taurės“ rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris“ su svečiais „ICE“. Rungtynės vyko permainingai, tačiau beveik visą rungtynių laiką priekyje buvo svečiai, kurie iškovojo sunkią pergalę turnyro pradžioje.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo 6 be atsako svečių taškais. Laisviau puolime atrodę „ICE“ krepšininkai solidžiau pradėjo rungtynes. Sunkiai rungtynes pradėję šeimininkai ketvirčio pabaigoje įsivažiavo ir sugebėjo pasivyti varžovus. Po D. Andrišiūno tritaškio likus žaisti pirmajame ketvirtyje 39 sekundes šeimininkai išlygino rezultatą. Po pirmojo kėlinio 14:15 „ICE“ komandos naudai.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Komandos žaidė spurtais. Nei vienai komandai neišėjo susikrauti didesnio pranašumo. Pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Ketvirčio pabaigoje svečių spurtas 6:0 leido „ICE“ komandai į ilgąją pertrauką išsinešti 5 taškų pranašumą. Po dviejų ketvirčių 26:31.

Po ilgosios pertraukos P.Vilkas vedė svečius į priekį. Jis pelnė puse komandos taškų per ketvirtį. Kiek geriau po krepšiais žaidę „ICE“ krepšininkai tolo nuo varžovų. Komandoms sunkiai sekėsi atakuoti iš toli. Daug metimų skriejo pro šalį. Ketvirčio pabaigoje svečiai susikrovė didžiausią iki šiol turėtą pranašumą 37:51. Vis dėl to pabaigą kiek geriau sužaidę šeimininkai sumažino atsilikimą – 41:51.

Paskutiniojo ketvirčio pradžia žadėjo intrigą. Ketvirtį geriau pradėjo KM „Žalgiris“ krepšininkai. Spurtas 10:2 leido šeimininkams kvėpuoti svečiams į nugarą. Tačiau tada „ICE“ krepšininkams pavyko kiek padidinti savo pranašumą. Šeimininkų žaidėjo M. Košelio tritaškis bei A. Šimaliūno dvitaškis leido šeimininkams sumažinti atsilikimą iki 1 taško. Tačiau vėliau sekė svečių žaidėjo A. Žagelio tolima bomba, kuri padėjo atitolti iki 4 taškų. Likus 22 sekundėms K. Darandos dvitaškis leido šeimininkams sumažinti atsilikimą iki minimumo. Tačiau taiklūs svečių baudos metimai užtikrino svečiams pirmąją pergalę turnyre – 65:70.

„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„ICE“ penketukas susitvarkė su Elektrėnų „Pastolinio“ pasipriešinimu (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 16:19 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo „Gemavila“ krepšininkus (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ ekipos pranašumą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:34 val.)„ICE“ po sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio palaužė Birštono SC – „Olimpą“ (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:43 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 14:06 val.)KM „Žalgiris“ lemiamo ketvirčiu metu galutinai palaužė svečius iš Elektrėnų (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Coca-Cola“ ‒ pirmoji Kauno Mero Mažosios taurės 2019 finalo dalyvė (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:37 val.)Antroje rungtynių pusėje„KTPMC“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ ekipą (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)