UNO vs Omega (84:49)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 02 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegos“ ekipą

2019 spalio 02 d., Trečiadienis, 22:10 val., peržiūros: 894

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir „Omega“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau pirmieji minimalų pranašumą susikrovė „UNO“ ekipa, kuri išsaugojo atotrūkį iki kėlinuko pabaigos ( 18:14). Antrame ketvirtyje aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą, o „Omega“ įkrito į duobę, kur ,tiesiog, nesumetė savų metimų baudos aikštelėje. Tuo pasinaudojo „UNO“ žaidėjai, kur su kiekviena minute tolo ir komanas prieš ilgąją pertrauką skyrė 16 taškų – 41:25.

Po ilgosios pertraukos „Omegai“ pavyko sušvelninti skirtumą, tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų ir toliau ekipas skyrė 15 taškų. Po minutės pertraukėlės svečiai niekaip nesugebėjo užsikabinti už žaidimo, o „UNO“ po trijų kėlinių turėjo solidų pranašumą – 26 taškus ( 64:38). Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas. „Omega“ nepasipriešino varžovams ir „UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 84:49 (18:14, 23:11, 23:13, 20:11)

Kauno „Mero“ taurėje: „Tie geresni“ komandos pergalė prieš „UNO“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 01:43 val.)Po atkaklios kovos „Tie geresni“ įveikė „Omegos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:47 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 14:06 val.)BC „Boom“ užtikrintai įveikė „Omegą“ ir žengia į Kauno Mero taurės 2019 finalą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omegos“ ekipa į veikė Alytaus „Vakarus“ (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 20:52 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Omegos“ komandos pergalė prieš „Žaliakalnis“ krepšininkus (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:16 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Omega“ įveikė „Arena Biliards“ (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Po atkaklios kovos Alytaus „Vakarai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 09:11 val.)Žaliakalnis tik paskutinių sekundžių metu sugebėjo palaužti UNO krepšininkus (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:31 val.)