Žaliakalnis vs UNO (69:68)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 06 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Žaliakalnis tik paskutinių sekundžių metu sugebėjo palaužti UNO krepšininkus

2019 spalio 06 d., Sekmadienis, 20:31 val., peržiūros: 817

Sekmadienio vakarą Kauno Mero taurės 2019 rungtynėse susitiko B pogrupio komandos: šeimininkai Žaliakalnis bei jų varžovai UNO. Pirmąjį ketvirtį abi komandos žaidė taškas į tašką. Tiek šeimininkai tiek svečiai išsiskyrė savo taiklumu, kadangi beveik visi tolimi metimai šiame kėlinyje skrodė tinklelį. (20:19)

Antrąjame kėlinuke rungtynių kontrolę į savo rankas po truputį perėmė Žaliakalnio vyrukai, kuriuos į priekį vedė absoliutus komandos lyderis Mindaugas Markevičius. Savo komandai gynėjas suteikė dviženklį pranašumą kuomet vienas pats pelnė net 10 taškų iš eilės. Toks M.Markevičiaus individualus pasirodymas tapo tikra motyvacine bomba jo komandos draugams, kurie taip pat svariai prisidėjo prie pirmoje pusėje įgyto pranašumo. (41:27)

Trečiąjame kėlinyje rungtynių eiga apsivertė aukštyn kojomis. Žaliakalnio krepšininkai pradėjo netikėtai klysti, o jų varžovai tuo puikiai naudojosi bei savo ruožtu grįžo į dvikovą. Svečiams įgijus psichologinę persvarą jų varžovai nieko nelaukę paprašė minutės pertraukėlės, kuri jiems didelės pagalbos neteikė, nes UNO vyrukai ir toliau greitai mažino skirtumą tarp komandų. (50:46)

Ketvirtąjame kėlinyje ir toliau prastai puolime atrodę Žaliakalnio krepšininkai prarado visą turėtą pranašumą bei leido savo varžovams išsiveržti į priekį po labai ilgos pertraukos. Laikui bėgant į pabaigą UNO komanda turėjo solidų 7-ių taškų pranašumą, tačiau jo išsaugoti jiems nepavyko. Jau minėtas Žaliakalnio lyderis M.Markevičius ir vėl surengė individualų šou pataikydamas net 2 itin svarbius tritaškius. Vienas tų tolimų metimų buvo pergalingas Žaliakalnio komandai. (69:68)

Laurynas Ribakas
„Žaliakalnis” tik po pratęsimo iškovojo pergalę (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:39 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Tie geresni“ komandos pergalė prieš „UNO“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 01:43 val.)„Žaliakalnis“ ketvirtfinalyje nusiledo „Laipsniai“ komandai (70:87) (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Žaliakalnis“ įveikė Alytaus „Vakarai“ (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:58 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Omegos“ komandos pergalė prieš „Žaliakalnis“ krepšininkus (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:16 val.)Po atkaklios kovos Alytaus „Vakarai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 09:11 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegos“ ekipą (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 22:10 val.)