GZP vs Hidraulinės sistemos (85:84)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 spalio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Emocingame mače dramatiška „GZP“ pergalė Mero taurės pusfinalyje prieš „Hidraulinės sistemos“

2019 spalio 22 d., Antradienis, 23:17 val., peržiūros: 834

Antradienio vakare krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko Kauno Mero didžiosios taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „GZP“ su svečiais – „Hidraulinės sistemos“. Net 4 techninės pražangos liudijo apie mačo svarbą. Rungtynių pabaiga vyko taškas į tašką. Visgi, kiek geriau sužaidę aikštelės šeimininkai net be išvaryto iš aikštelės trenerio mačo pabaigoje sugebėjo palaužti savo varžovus ir pasiekti taurės finalą.

Pirmasis ketvirtis geriau klostėsi šeimininkams. Tolimi metimai leido „GZP“ krepšininkams atitrūkti nuo varžovų. Svečiams sunkiai sekėsi stabdyti varžovus. Iš viso per kėlinį 4 tolimas bombas įsūdė aikštelės šeimininkai, iš kurių 3 įmetė J.Pileckas. Tai leido „GZP“ krepšininkams susikrauti dviženklį pranašumą – 27:17.

Antrasis ketvirtis prasidėjo galinga šeimininkų atkarpa 9:0. Tai leido pabėgti nuo varžovų net 19 taškų persvara (36:17). Tačiau tada sekė „Hidraulinių sistemų“ minutės pertraukėlė, po kurios vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. 17:3 spurtas padėjo svečiams vėl alsuoti šeimininkams į nugaras – 39:34. Šios atkarpos metu žibėjo A.Gedminas bei K.Meiliūnas, surinkę beveik visus šios atkarpos taškus. Po dvidešimties žaidimo minučių – 45:38.

Po pertraukos „Hidraulinių sistemų“ komandai prireikė kiek mažiau nei trijų minučių, kad išlygintų rezultatą. Ketvirčiui artėjant prie pabaigos svečiams jau buvo pavykę pabėgti 8 taškų persvara 52:60. Vis dėl to T. Mušenkovo geras žaidimas ketvirčio pabaigoje leido „GZP“ pavyti oponentus. Prieš lemiamą ketvirtį – 62:63.

Paskutinės 10 minučių vyko taškas į tašką. Tai vienai, tai kitai komandai pavykdavo išsiveržti į priekį. Likus žaisti dvi su puse minutės, po T. Vyšniausko („GZP“) dviejų taiklių baudos metimų, rezultatas tapo lygus – 80:80. Šeimininkams pavyko apsiginti ir dar labiau nubausti priešininkus. Š. Krilavičiaus dvitaškis bei T. Mušenkovo taiklus tritaškis sukūrė saugesnę 5 taškų persvarą „GZP“ komandai – 85:80. Kitoje atakoje sekė „Hidraulinių sistemų“ komandos žaidėjo A. Gedmino taiklus tritaškis su varžovo pražanga ir svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo – 85:84. Tačiau tai buvo viskas. Nors svečiams ir pavyko apsiginti, jie dar turėjo net dvi galimybes išplėšti pergalę, tačiau jų metimai skriejo pro šalį. Galutinis rungtynių rezultatas – 85:84.

„GZP“ komandos trenerio J. Eibuko komentaras apie turnyrą, jo svarbą ruošiantis kitoms laukiančioms lygoms bei artėjantį finalą:

„Pasiruošimas, kaip matom, tikrai labai sklandus. Kaip ir minėjai, nepralaimėjom nei vienų rungtynių. Aš manau, kad mes tą visą gerą energiją ir į C lygą nusinešim. O apie artėjantį finalą, pernai jau žaidėm su ta komanda, tiktai žaidėm visai kita sudėtim, kur dabar žaidžia kkml B lygoj, tai pasižiūrėsim kaip su šita komanda seksis. Iš tikrųjų eisim kovot, nors akivaizdu, kad lygių skirtumas yra tarp B ir C lygos.“

Elektrėnų „Pastolinis“ gana lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 16:13 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ ekipos pranašumą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:34 val.)Lengva „GZP“ pergalė ketvirtfinalyje paženklinta galingais P. Maciulevičiaus dėjimais (2019 spalio 08 d., antradienis, 21:46 val.)Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje : „GZP“ komandos pergalė prieš „Laipsniai“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 14:51 val.)Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:37 val.)Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo Kauno Mero Didžiosios taurės 3 vietą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 18:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „Resmilą.lt“ (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:11 val.)Kauno Mero taurės 2019 turnyro starte „GZP“ nelengvai palaužė „Arena Biliards“ ekipą (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 19:47 val.)