KM „Žalgiris“ vs Elektrėnų „Pastolinis“ (92:71)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 30 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ lemiamo ketvirčiu metu galutinai palaužė svečius iš Elektrėnų

2019 rugsėjo 30 d., Pirmadienis, 20:27 val., peržiūros: 693

Pirmadienį, rugsėjo 30 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „Kauno Mero taurės 2019“ rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos KM „Žalgiris“ bei svečių Elektrėnų „Pastolinis“. Pirmoje rungtynių pusėje gana nežymų pranašumą turėjo aikštelės šeimininkai, tačiau nuo trečiojo kėlinio pabaigos, matomai, jėgos apleido negausiai susirinkusius svečius ir tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai galutinai pabėgo bei iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo gana nerezultatyviu žaidimu ir daugiau atakų baigėsi netaikliais metimais ar prarastais kamuoliais. Ketvirčiui įpusėjus, aikštelės šeimininkai susiimė tiek gynyboje, tiek puolime ir pelnė gana nemažai taškų iš greitų išpuolių bei netrukus skaičiavo jau aštuonių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:10. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie netrukus braukė savo atsilikimą iki trijų taškų. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:33.

Trečiojo kėlinio metu komandos žaidė gana permainingai. Viso kėlinio metu pranašumą savo rankose laikė KM „Žalgiris“, tačiau „Pastolinis“ tai pavydavo savo varžovus, tai vėl jiems leisdavo atitolti. Galiausiai prieš pat ketvirčio pabaigą šeimininkai kiek atitolo, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 63:55. Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie smeigė kelis taiklius tolimus metimus, užbėgo į greitą puolimą ir netrukus įgijo jau 18-os taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką Elektrėnų „Pastolinis“ jau nesugebėjo mesti iššūkio savo varžovams ir patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 92:71.

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo „Gemavila“ krepšininkus (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 14:06 val.)„ICE“ penketukas susitvarkė su Elektrėnų „Pastolinio“ pasipriešinimu (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Coca-Cola“ ‒ pirmoji Kauno Mero Mažosios taurės 2019 finalo dalyvė (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„ICE“ atkaklioje kovoje įveikė KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 22:18 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 16:30 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ gana lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 16:13 val.)