Kauno TPMC vs Resmila.lt (90:59)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 26 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KTPMC“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų

2019 rugsėjo 26 d., Ketvirtadienis, 20:20 val., peržiūros: 768

Ketvirtadienį, rugsėjo 26 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Kauno Mero taurės 2019“ rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „KTPMC“ bei svečių „Resmila.lt“. Pirmoje rungtynių pusėje svečių ekipa garbingai priešinosi savo varžovams, tačiau antroje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai pabėgo nuo savo varžovų ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo ne itin stipriai. Rungtynių pradžioje komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau visiškai sustojo puolime ir ne vieną minutę rezultatas nesikeitė. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir įgijo penkių taškų pranašumą, bet ketvirčio pabaigą 8:0 laimėjo aikštelės šeimininkai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:12. Antrojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir vienu metu rezultatas tarp komandų vėl tapo lygus. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė „KTPMC“ ir įgijo jau aštuonių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:29.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Vienu metu „Resmila.lt“ buvo sumažinusi savo atsilikimą iki aštuonių taškų, tačiau tuomet gerą spurtą surengė „KTPMC“ ir skaičiavo jau didesnį nei 20-ies taškų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:48. Lemiamo ketvirčio metu svečių ekipa nesugebėjo grąžinti intrigos į šias rungtynes ir „KTPMC“ nuriedėjo tolyn į priekį. Galutinis rungtynių rezultatas 90:59.

Antroje rungtynių pusėje„KTPMC“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ ekipą (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)„KTPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Gemavila“ (2019 spalio 01 d., antradienis, 22:20 val.)„KTPMC“ įveikė BC „Boom“ ir grupės varžybas baigė be pralaimėjimų (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Kauno TPMC“ nepaliko vilčių „Laipsiai“ ir tvirtai žengė į turnyro finalą (2019 spalio 19 d., šeštadienis, 16:34 val.)„Resmila.lt“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš BC „Boom“ (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 19:47 val.)Po krepšiais dominavę „Resmila.lt“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Gemavilos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „Resmilą.lt“ (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:11 val.)