Omega vs BC „Boom“ (62:93)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

BC „Boom“ užtikrintai įveikė „Omegą“ ir žengia į Kauno Mero taurės 2019 finalą

2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 20:32 val., peržiūros: 767

Pirmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2019, Mažosios taurės, pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir BC „Boom“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Komandos toliau demonstravo puikų pataikymą, tačiau BC „Boom“ sužaidė keletą sėkmingų atkarpų ir atitrūko nuo varžovų. Per likusį laiką svečiai puikiai išnaudojo spaudimą prieš šeimininkus ir išsaugojo pranašumą (27:21). Antrame ketvirtyje BC „Boom“ surengė greitų atakų atkarpą ir per keletą minučių susikrovė dviženklį pranašumą. Likus žaisti keturias minutes „Omega“ toliau sunkiai įveikė kietą BC „Boom“ gynybą, o svečiai be didesnio vargo prieš ilgąją pertrauką turėjo 16 taškų atotrūkį – 36:52.

Po ilgosios pertraukos užvirė tikra kova tarp ekipų, kur neapsieita be techninių pražangų, o tuo pasinaudojo „Omega“ ir skirtumas ištirpo iki 12 taškų. Vis dėlto, aikštelės šeimininkų pakilimas ties tuo ir baigėsi. BC „Boom“ tiesiog įspūdingai sužaidė ketvirčio pabaigą ir sudėliojo viską į vietas ( 51:78). Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas ir BC „Boom“ užtikrintai žengia į finalą, rezultatu – 62:93 (21:27, 15:25, 15:26, 11:15)

BC „Boom“ laimėjo „Mažosios“ taurės finalą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 15:34 val.)Po atkaklios kovos „Tie geresni“ įveikė „Omegos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:47 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 14:06 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Boom“ įveikė Birštono SC – „Olimpas“ (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:45 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omegos“ ekipa į veikė Alytaus „Vakarus“ (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 20:52 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegos“ ekipą (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 22:10 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Omegos“ komandos pergalė prieš „Žaliakalnis“ krepšininkus (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:16 val.)„KTPMC“ įveikė BC „Boom“ ir grupės varžybas baigė be pralaimėjimų (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Omega“ įveikė „Arena Biliards“ (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Gemavila“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2019 spalio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)