Elektrėnų „Pastolinis“ vs Birštono SC – „Olimpas“ (73:80)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Rumšiškių A. Baranausko gimnazija, Rumšos g. 36, Rumšiškės, Kaišiadorių raj., LT-56336

Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas

2019 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 16:30 val., peržiūros: 633

Rugsėjo 29 dieną, 15:00 val., Rumšiškių A. Baranausko gimnazijos sporto salėje susitiko „Kauno Mero taurė 2019” turnyro komandos Elektrėnų „Pastolinis“ (šeimininkai) ir Birštono SC – „Olimpas“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 73:80 (19:23, 20:23, 21:21, 13:13).

Pirmajame kėlinyje komandos atrodė puikiai nusiteikė rungtynėms. Birštono komanda puikiai mėtė tolimus metimus ir visą kėlinį pirmavo keliais taškais. Tuo tarpu varžovai taikliais perdavimais po krepšiu kertantiems komandos draugams vijosi varžovus. Po pirmo kėlinio priekyje „Olimpas“ rezultatu 20:23. Antrajame kėlinyje komandos toliau kovojo taškas į tašką. Kėlinio viduryje keliomis sėkmingos atakomis Elektrėnų komandą persvėrė rezultatą į savo pusę. Tačiau varžovai atsakė tuo pačiu ir po dviejų kėlinių priekyje svečiai rezultatu 39:46.

Trečiajame kėlinyje pailsėję Birštoniečiai neatleido vadelių. Daugiau nei pusę kėlinio svečiai pirmavo 10 taškų skirtumu, tačiau antroje kėlinio pusėje šiek tiek pavargo ir šeimininkai tuo pasinaudoję gynėsi agresyviau ir prisivijo varžovus iki 3 taškų skirtumo. Prieš paskutinį ketvirtį svečiai dar spėjo įgyti 7 taškų pranašumą 60:67. Visą ketvirtą kėlinį svečiai laikėsi priekyje ne mažiau 5 taškų skirtumu. Likus žaisti vienai minutei Elektrėnai prisivijo varžovus iki 2 taškų. Tačiau nepavyko sėkmingai sužaisti varžybų pabaigos ir pergalę šventė Birštono SC – „Olimpas“ rezultatu 73:80.

Birštono SC – “Olimpas“ komandos treneris V. Kapačinskas: „Pirmos sezono rungtynės, sunku kažką sakyti, šiek tiek nepataikėm, bet viskas bus gerai, džiaugiamės pergalę.“

Visas rungtynes pirmavę BC „Boom“ įveikė Birštono SC – „Olimpas“ (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:45 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)„ICE“ po sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio palaužė Birštono SC – „Olimpą“ (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana nelengvai įveikė svečius iš Birštono (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 18:20 val.)„ICE“ penketukas susitvarkė su Elektrėnų „Pastolinio“ pasipriešinimu (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 16:19 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ gana lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 16:13 val.)KM „Žalgiris“ lemiamo ketvirčiu metu galutinai palaužė svečius iš Elektrėnų (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:27 val.)