Omega vs Tie geresni (65:68)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 30 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po atkaklios kovos „Tie geresni“ įveikė „Omegos“ ekipą

2019 rugsėjo 30 d., Pirmadienis, 20:47 val., peržiūros: 927

Pirmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir „Tie geresni“.

Nuo pat pirmųjų minučių „Omega“ užtikrinčiau atrodė puolime ir įpusėjus kėlinukui atotrūkis pasiekė 9 taškus, kur „Tie geresni“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 12:3). Po pertraukėlės svečiai niekaip nesusitvarkė su greitomis atakomis varžovai, o kai atrodė, kad pavyks perlaužti rezultatą, iškart sulaukdavo atsako iš „Omegos“ žaidėjų ( 22:14). Antrame ketvirtyje L.Steponavičiaus puiki atkarpa leido svečiams sumažinti skirtumą iki minimalaus, o dar po keletos minučių kovos „Tie geresni“ pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį ( 25:27). D.Šliogeris atsiminė jaunestį, kur greitomis atakomis sugrąžino persvarą šeimininkams. Per likusį laiką ekipos apsikeitė sėkmingomis atkarpos ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 33:33.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp komandų vyko taškas į tašką kova ir rezultatas toliau išliko lygus ( 47:47). Lemiamame kėlinyje keletas greitų atakų „Omegai“ leido atitolti nuo varžovų, tačiau „Tie geresni“ nesiruošė taip lengvai paleisti varžovų ir vėl išlygino rezultatą ( 57:57). Per likusį laiką su kiekviena ataka komandas keitėsi lyderės vaidmenimis, tačiau rungtynių pabaigoje R.Ašmena realizavo baudos metimus ir garantavo „Tie geresni“ ekipai pergalę, rezultatu – 65:68 (22:14, 11:19, 14:14, 18:21)

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Omega“ įveikė „Arena Biliards“ (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Tie geresni“ antroje rungtynių pusėje įveikė svečius iš Alytaus (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:47 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Tie geresni“ komandos pergalė prieš „UNO“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 01:43 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegos“ ekipą (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 22:10 val.)BC „Boom“ užtikrintai įveikė „Omegą“ ir žengia į Kauno Mero taurės 2019 finalą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omegos“ ekipa į veikė Alytaus „Vakarus“ (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 20:52 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Omegos“ komandos pergalė prieš „Žaliakalnis“ krepšininkus (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:16 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 14:06 val.)„Žaliakalnis” tik po pratęsimo iškovojo pergalę (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:39 val.)Lengva „GZP“ pergalė ketvirtfinalyje paženklinta galingais P. Maciulevičiaus dėjimais (2019 spalio 08 d., antradienis, 21:46 val.)