Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs Galera (79:102)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 15 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Galera“ ketvirtąjame kėlinyje susidorojo su „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“

2014 spalio 15 d., Trečiadienis, 23:38 val., peržiūros: 876

Trečiadienio vakarą VDU sporto centre buvo sužaistos „Kauno mero taurės 2014“ B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ir jiems iššūkį metę „Galeros“ krepšininkai. Mačas prasidėjo apylygia kova ir po pirmojo kėlinio svečiai nežymiai atsilikinėjo 23:20. Antrąjame ketvirtyje abi komandos sužaisdavo atkarpomis, tačiau prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp varžovų liko tie patys 3 taškai (41:38). Po ilgosios pertraukos svečiai galingai spurtavo ir greit įgijo dviženklę persvarą, tačiau iki kėlinio pabaigos jos neišlaikė 63:67. Paskutinį ketvirtį svečiai toliau žaidė užtikrintai ir rungtynes laimėjo sutriuškindami savo varžovus rezultatu 79:102.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu 0:6, tačiau netrukus ir šeimininkai atidarė savo taškų sąskaitą. Sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio laiko svečiai pirmavo 14:18, tačiau šeimininkai geriau sužaidė likusį laiką laimėję atkarpą 9:2 po pirmojo kėlinio įgijo 3 taškų pranašumą.

Antrasis ketvirtis buvo pažymėtas banguotu žaidimu. Nors po pertraukėlės tarp kėlinių J.Fiodorovičius taikliu tolimu metimu išlygino rezultatą, „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ į tai atsakė spurtu 10:0, tai privertė svečius paprašyti minutės pertraukėlės. Po jos jau „Galeros“ krepšininkai surengė spurtą 0:13 prie kurio labiausiai prisidėjo 3 tolimus metimus pataikęs komandos kapitonas S.Korolkov. Po to vėl sekė sėkminga šeimininkų atkarpa 8:0 ir prieš ilgąją pertrauką jie išsaugojo turėtą pranašumą – 41:38.

Po ilgosios pertraukos ketvirtį svečiai vėl pradėjo užsivedę ir po atkarpos 0:13 įgijo dviženklę persvarą. Nors skirtumas ir buvo padidėjęs iki saugios 14 taškų atžymo, tačiau 13 taškų per antrą kėlinio pusę pelnęs M.Karpičius neleido varžovams atitrūkti prieš lemiamą ketvirtį – 63:67.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių taiklių tolimų metimų lavina. Tris tolimus metimus iš eilės pataikęs V.Kalesnikas gražino komandai saugų dviženklį pranašumą, kuris komandinio žaidimo tiek puolime, tiek gynyboje dėka vis augo. Šeimininkams vis nesisekė rasti būtų kaip pernyti taškus, o ir koncentravimasis į puolimą gynyboje paliko daug skylių. Jomis pasinaudoję „Galeros“ krepšininkai šventė triuškinančią pergalę rezultatu 79:102.

„Galera“ žaidėjas ir vienas iš ketvirtojo kėlinio spurto iniciatorių Vygintas Kalesnikas po rungtynių kalbėjo:

„Du kėlinius nesisekė, du kėlinius sekėsi. Sumetėm savo tritaškius ir laimėjom. Pelnėm 100 taškų, tai jau geras rezultatas. Per apšilimą žaidžiame 'Karavaną'', kaip matote pasiteisina (šypsosi). “

Detas Hoptrans logistics & BRGroup: Martynas Karpičius – 37 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rytis Kybartas – 18 tšk. (15 atk. kam.), Virginijus Dailidė – 10 tšk.

Galera: Sergej Korolkov – 41 tšk., Vygintas Kalesnikas – 17 tšk., Aurimas Juozapaitis – 16 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd.), Tomas Misiūnas – 11 tšk.

Lygioje kovoje pergalę pasiekė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 rugsėjo 24 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Kauno Mero“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje „Laipsniai“ nesunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ komandą (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskutiniame kėlinyje palaužė „Senukus“ (2014 spalio 09 d., ketvirtadienis, 01:02 val.)Sėkmingo trečio kėlinio dėka „Galera“ iškovojo pergalę (2014 spalio 03 d., penktadienis, 22:59 val.)Šešiese žaidę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 00:11 val.),,Galera" sutriuškino ,,Senukus" (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Užtikrintas žaidimas antroje rungtynių pusėje „DNC“ komandai atvėrė kelią į pusfinalį (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 00:25 val.)„Hidraulinės Sistemos“ panaikino 17 taškų deficitą ir palaužė „Galeros“ ekipą (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 22:26 val.)