Galera vs LSK „Technoera“ (71:61)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 03 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Sėkmingo trečio kėlinio dėka „Galera“ iškovojo pergalę

2014 spalio 03 d., Penktadienis, 22:59 val., peržiūros: 1065

Penktadienį, spalio 3 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Kauno Mero taurės 2014" rungtynės tarp vietos "Galeros" ir svečių LSK "Technoeros" ekipų. Puikiai trečią kėlinį sužaidę bei pranašumą susikrovę šeimininkai šventė pergalę rezultatu 71:61 (18:17, 13:17, 25:6, 15:11).

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl žaidimas klostėsi labai panašiai. Vis tik, įpusėjus kėlinukui aikštės šeimininkai surengė šiokį tokį spurtą ir persvėrę rezultatą įgijo minimalų pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pirmo kėlinuko pabaigos. 18:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje pirmaujanti komanda pasikeitė dar pora kartų, tačiau aštuonis taškus be varžovų atsako pelniusi LSK "Technoera" atitrūko penkių taškų skirtumu. Iki ilgosios pertraukos pradžios abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau nežymiai geriau sužaidę "Galeros" žaidėjai sumažino savo deficitą iki trijų taškų. 31:34.

Po pertraukos aikštės šeimininkų puolimas radikaliai pasikeitė, ko pasekoje vien greitomis atakomis jie "apibėgo" savo varžovus ir netrukus persvėrė rezultatą savo naudai, o dar vėliau, spurtavę 12:0 įgijo keturiolikos taškų pranašumą. Per likusį laiką iki kėlinio pabaigos ir toliau geriau žaidė "Galera", ko pasekoje skirtumas tarp komandų prieš lemiamą ketvirtį siekė šešiolika taškų. 56:40.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje svečiai sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą, tačiau netrukus šeimininkai vėl sužaidė kelis sėkmingus epizodus ir atitolo. Nors iki rungtynių pabaigos šiek tiek geriau atrodė LSK "Technoeros" krepšininkai, tačiau "Galera" pergalės iš rankų nepaleido ir iškovojo pergalę rezultatu 71:61.

Abiejų ekipų treneriai po rungtynių žodžių nesurado.

"Galera": Mantas Gudeliauskas – 36 tšk. (6 perimt. kam.), Tomas Misiūnas – 11 tšk. (8 išpr. praž.), Aurimas Juozapaitis – 8 tšk.

LSK "Technoera": Linas Akstinavičius – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Algis Liutkevičius – 15 tšk., Marijus Jurkiūnas – 7 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Janas2014 spalio 03 d., 22:50 val.
M.Kazakevičiaus statistika suvesta A.Liutkevičiaus vardu. Statistas
Po sunkios kovos „Technoera“ iškovojo pergalę prieš „Senukų“ ekipą. (2014 spalio 16 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)Lino Akstinavičiaus vedama LSK „Technoera“ prasibrovė į pusfinalį (2014 spalio 18 d., šeštadienis, 21:10 val.)„Hidraulinės Sistemos“ panaikino 17 taškų deficitą ir palaužė „Galeros“ ekipą (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 22:26 val.)„Galera“ ketvirtąjame kėlinyje susidorojo su „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 spalio 15 d., trečiadienis, 23:38 val.),,Galera" sutriuškino ,,Senukus" (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)LSK „Technoera“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno“ ekipą (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kauno Mero Mažosios taurės 2014“ savininkais tapo LSK „Technoera“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:41 val.)Lygioje kovoje pergalę pasiekė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 rugsėjo 24 d., trečiadienis, 23:42 val.)Užtikrintas žaidimas antroje rungtynių pusėje „DNC“ komandai atvėrė kelią į pusfinalį (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 00:25 val.)