Omega vs Banga (60:94)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 10 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Banga“ be didesnio vargo įsirašė dar vieną pergalę

2014 spalio 10 d., Penktadienis, 21:03 val., peržiūros: 1123

Penktadienį, spalio 10 dieną, Ringaudų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Kauno Mero taurės 2014" rungtynės tarp vietos "Omegos" ir svečių "Bangos" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios vadžias į savo rankas paėmė svečiai ir jas tvirtai laikė iki pat rungtynių pabaigos. 60:94 (15:27, 18:19, 15:24, 12:24).

Vos laimėję ginčo kamuolį svečiai nuskubėjo į greitą puolimą atakos smaigalyje atsiradęs L.Tumpa užbaigė ataką gražiu dėjimu. Tai buvo puiki pradžia tolimesniam spurtui, po kurio "Bangos" krepšininkai atitrūko nuo varžovų aštuonių taškų skirtumu. Kiek vėliau, ir toliau sėkmingai puolime žaidę svečių žaidėjai padidino pranašumą iki dvylikos taškų ir išlaikė jį iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos. 15:27.

Antrasis ketvirtis prasidėjo žymiai pagerėjusiu aikštės šeimininkų žaidimu, kurio dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų, tačiau netrukus "Banga" atsigavo ir vėl sėkmingai puolime žaidę jos krepšininkai sugebėjo priversti varžovus vis dažniau klysti, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė trylika taškų. 33:46.

Po ilgosios pertraukos spurtavę "Bangos" vyrai dar labiau padidino varžovų deficitą ir galėjo jaustis ramiau, turėdami 21-ieno taško persvarą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė vytis varžovus, tačiau visas viltis staiga nugesino "Bangos" spurtas, po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 25-ių taškų. Per likusį laiką "Omegai" pavyko tik nežymiai sušvelninti atsilikimą. 48:70

Paskutinė rungtynių dalis buvo tapusi tik formalumu, tačiau žaidimas ir toliau vyko atkakliai. Vis tik, paskutinį ir didžiausią spurtą surengė "Bangos" krepšininkai, kuris galutinai įtvirtino svečių pergalę ir prieš kurį aikštės šeimininkai nebeturėjo jokių priešnuodžių, ko pasekoje turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 60:94.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Šarūnas Liesis kalbėjo :"Nepasakyčiau, kad pradžioje žaidėme sunkiai, visuomet būna 0:0, tai, vadinkim, tai yra sunki pradžia, bet vistiek jie yra vyresni, o mūsų greitis yra didesnis, nors mūsų buvo ir mažiau, bet tas greitis ir jaunatviškumas savo vistiek įnešė, o pačioje pabaigoje varžovams jau sunku buvo".

"Omega": Donatas Šliogeris – 26 tšk., Tadas Vaitkevičius – 16 tšk., Aidas Dastikas – 7 tšk.

"Banga": Regimantas Šeškauskis – 24 tšk., Aurimas Karbauskas – 22 tšk., Nerijus Urbanavičius – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Tumpa – 14 tšk. (17 atk. kam., 5 perimt. kam., 9 išpr. praž.)

„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ ekipą. (2014 rugsėjo 25 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Kauno SRC“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 spalio 15 d., trečiadienis, 22:28 val.)Kauno „Mero“ taurėje „Kauno technologijos kolegija“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 01 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Bangos“ žaidėjai atsilaikė prieš įspūdingą A.Lencevičiaus puolimą (2014 spalio 03 d., penktadienis, 02:33 val.)Tik po atkaklios kovos „Banga“ sugebėjo palaužti „ Hidraulines sistemas“ ir pateko į finalą (2014 spalio 24 d., penktadienis, 00:01 val.)Galingai sužaisto ketvirtojo kėlinio dėka „Banga“ iškovojo kelialapį į turnyro pusfinalį (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Kauno Mero Didžiosios taurės 2014“ finale po emocingos ir įtemptos kovos trofėjų į viršų kėlė „Banga“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:30 val.)Vos pergalės iš rankų nepaleidęs „Kaunas“, visgi išnešė sveiką kailį prieš „Omega“ ekipą (2014 spalio 17 d., penktadienis, 20:59 val.)