Kauno SRC vs BC „Sporto fėja“ – Detagama (87:76)Kauno Mero taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 spalio 19 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antrame kėlinyje įspūdingą spurtą surengę „Kauno SRC“ žengė į pusfinalį

2014 spalio 19 d., Sekmadienis, 19:30 val., peržiūros: 1129

Sekmadienį, spalio 29 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Kauno Mero taurės 2014" ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos "Kauno SRC" ir svečių BC "Sporto fėja – Detagama" ekipų. Nors rungtynių pradžioje geriau žaidė svečiai, tačiau vėliau aikštės šeimininkai atsigavo ir spurtavę įgijo solidų pranašumą. Vis tik BC "Sporto fėjai – Detagama" pavyko pasivyti varžovus, bet šie nebuvo nusiteikę nusileisti ir iškovojo pergalę bei kelialapį į pusfinalį. 87:76 (18:23, 31:12, 21:20, 17:21).

Rungtynių pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau šiek tiek geriau atrodę svečių žaidėjai sugebėjo įgyti šešių taškų pranašumą. Vis tik aikštės šeimininkai nesiruošė nusileisti ir netrukus deficitą sumažino iki dviejų taškų, bet pabaigą geriau sužaidusi BC "Sporto fėja – Detagama" įgijo penkių taškų persvarą. 18:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai surengė spurtą 0:6 ir dar labiau atitrūko nuo varžovų, tačiau iškart po to jie sugebėjo pelnyti net 22 taškus be varžovų atsako ir ne tik persverti rezultatą savo naudai, bet ir įgyti keturiolikos taškų pranašumą. Kiek sutrikę svečių krepšininkai dar spėjo pelnyti du taškus, tačiau ir į tai buvo atsakyta lygiai tuo pačiu. 49:35.

Po ilgosios pertraukos svečiai desperatiškai bandė vytis varžovus, tačiau šie nebuvo linkę iššvaistyti persvaros, todėl įpusėjus kėlinukui komandas skyrė trylika taškų. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos stebuklų neįvyko ir "Kauno SRC" prieš lemiamą ketvirtį turėjo penkiolikos taškų persvarą. 70:55.

Jau pačioje paskutinės rungtynių dalies pradžioje BC "Sporto fėja – Detagama" surengė spurtą 0:7 ir sumažino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. Vėliau šis deficitas tik mažėjo, kol galiausiai pasiekė du taškus, ko pasekoje intriga grįžo į rungtynes, tačiau neilgam, nes netrukus aikštės šeimininkai sužaidė atkarpą 11:0 ir galutinai įtvirtino savo pergalę rezultatu 87:76.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Algirdas Žadeikis kalbėjo : "Šiaip paprastai sakoma, kad laimi stipresni, bet komanda parodė norą ir atsipalaidavimą, kai pirmavome 17 taškų, žaidėjai pagalvojo, kad jau viskas ir varžovai pasivijo". Kuris varžovas parankesnis pusfinalyje – "DNC" ar "Galera"? : "Aišku, kad mums parankesnis būtų "Galera"".

Pralaimėtojų ekipos strategas Darius Gvildys sakė: " Salė šalta, bet viskas normaliai, nes tiek mums, tiek varžovams ji šalta. Šiandien pralaimėjo ne tie vaikinukai, kurie kovojo iki galo, o tie, kurie neatėjo į rungtynes, tai jiems čia pamąstymui į ateitį".

"Kauno SRC": Šarūnas Dimša – 25 tšk., Karolis Tarvydas – 19 tšk. (10 atk. kam.), Justinas Kalnutis – 14 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

BC "Sporto fėja – Detagama": Leonardas Ivanovas – 26 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Vaškevičius – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Donatas Gudeliauskas – 13 tšk. (5 perimt. kam.)

Kraujo pareikalavusiame pusfinalyje sunkią pergalę iškovojo „Kauno SRC“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Bangos“ žaidėjai atsilaikė prieš įspūdingą A.Lencevičiaus puolimą (2014 spalio 03 d., penktadienis, 02:33 val.)Puikus trečiasis kėlinys užtikrino BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama pergalę prieš „Kauną“ (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Kauno SRC“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 spalio 15 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Kauno Rami“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui BC „Sporto Fėją ‒ Detagamą“ (2014 rugsėjo 21 d., sekmadienis, 22:38 val.)Itin rezultatyviose rungtynėse triumfavo "Kauno SRC" (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 14:39 val.)„Kauno Mero Didžiosios taurės 2014“ finale po emocingos ir įtemptos kovos trofėjų į viršų kėlė „Banga“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:30 val.)SK „Mattas“ neprilygo antrą pergalę iš eilės pasiekusiai BC „Sporto Fėjai ‒ Detagamai“ (2014 rugsėjo 24 d., trečiadienis, 23:14 val.)