Hidraulinės sistemos vs Baubilas (78:77)Kauno Mero taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 spalio 17 d., Penktadienis, 19:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Hidraulinės sistemos“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Baubilo“ rankų.

2014 spalio 17 d., Penktadienis, 21:45 val., peržiūros: 1093

Penktadienį, spalio 17 dieną, A. Stulginskio pagrindinėje mokykloje įvyko "Kauno mero" taurės varžybos tarp vietos "Hidraulinės sistemos" ir svečių "Baubilas" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo "Hidraulinės sistemos", kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (24:18). Antrame kėlinyje "Baubilo" ekipai pavyko šiek tiek priartėti, bet rezultato nepersvėrė savo naudai – (43:41). Trečiasis kėlinys geriau susiklostė svečių ekipai, kuri sugebėjo perimti iniciatyvą ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu – (54:62). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, šeimininkams pavyko priartėti ir paskutinėmis sekundėmis išplėšti pergalę rezultatu – (78:77).

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiu žaidimu, komandos pasikeitė po keletą rezultatyvių atakų ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (4:6). Vėliau šeimininkams pavyko surengti spurtą – (9:0) ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 7 taškų – (13:6). Visgi kėlinukui baiginėjantis, "Baubilo" komandai pavyko vienu tašku sumažinti skirtumą ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo – (24:18).

Antrą kėlinį geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie vėl padidino skirtumą iki 7 taškų – (28:21). Prabėgus dar porai minučių "Baubilo" komandai pavyko surengti keletą rezultatyvių atakų ir skirtumas aptirpo iki minimumo – (28:27). Svečiai visą laiką lipo varžovams ant kulnų, likus žaisti apie pora minučių buvo pavykę įsiveržti į priekį, bet neilgam. "Hidraulinių sistemų" komandai pavyko surengti mini spurtą – (5:0) ir po dviejų kėlinių priekyje buvo šeimininkai – (43:41).

Trečio kėlinio pradžia geriau susiklostė aikštelės šeimininkams. "Hidraulinės sistemos" padidino skirtumą iki 4 taškų – (49:45), bet džiaugtis persvarą neteko ilgai, nes svečiai surengė labai puikią atkarpą, kuri leido persverti rezultatą savo naudai – (49:55). Per likusį laiką "Baubilo" ekipai pavyko dar 2 taškais padidinti skirtumą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (54:62).

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, svečiams net buvo pavykę padidinti skirtumą iki 11 taškų – (58:69). "Hidraulinės sistemos" sukilo į paskutinį šturmą, šeimininkai surengė spurtą – (12:5) ir skirtumas aptirpo iki 4 taškų – (70:74). Per likusį laiką užvirė nuožmi kova, svečiai turėjo proga laimėti rungtynes, bet likus žaisti 10 sekundžių prarado kamuolį ir komandas skyrė tik 2 taškai – (75:77). Per likusį laiką šeimininkai surengė rezultatyvią ataką, M.Markevičius įmetė tritaškį metimą ir išvedė savo komandą į priekį. "Baubilo" ekipai buvo likę 3 sekundės, svečiai spėjo atlikti metimą, bet kamuolys neįkrito į krepšį. Po dramatiškos kovos "Hidraulinės sistemos" iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (78:77).

Po laimėtų rungtynių "Hidraulinių sistemų" komandos treneris kalbėjo: "Šitoje taurėje mūsų komanda turi savo standartą, tai rungtynių pradžioje varžovus turime paleisti, o tik po to pradedame žaisti. Rungtynių pabaigoje turbūt pirmą kartą per metus, mus šiandien aplankė sėkmė ir nepraėjo pro šoną. Aišku paskutinis metimas buvo fantastika. Aišku labai norėčiau pagirti mūsų šiandieninius varžovus, kurie šiandieną labai gerai sužaidė."

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 20 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Vainoris – 17 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 13 tšk.

Baubilas: Deividas Urbonas – 24 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Dmitrij Kvitka – 13 tšk., Deividas Stirbinskis – 13 tšk., Edvardas Jašinskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Deivido Urbono dvitaškis priešpaskutinę rungtynių sekundę atnešė pergalę „Baubilui“ (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 23:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengva pergale pradėjo „Kauno mero“ taurės turnyrą. (2014 rugsėjo 19 d., penktadienis, 22:16 val.)„Hidraulinės Sistemos“ panaikino 17 taškų deficitą ir palaužė „Galeros“ ekipą (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 22:26 val.)Šešiese žaidę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„DNC“ tolimais metimais užmėtė „Baubilą“ (2014 rugsėjo 21 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Baubilas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 16:31 val.)Tik po atkaklios kovos „Banga“ sugebėjo palaužti „ Hidraulines sistemas“ ir pateko į finalą (2014 spalio 24 d., penktadienis, 00:01 val.)LSK „Technoera“ po permainingos kovos pranoko „Hidraulines Sistemas“ (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 07:56 val.)Taškų lenktynių kulminacija tapo Ramūno Švagždžio pergalingas tritaškis aidint finaliniam švilpukui (2014 spalio 04 d., šeštadienis, 20:41 val.)„DNC“ gana nesunkiai pasidabino bronzos medaliais (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:00 val.)