DNC vs Galera (82:67)Kauno Mero taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 spalio 19 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Užtikrintas žaidimas antroje rungtynių pusėje „DNC“ komandai atvėrė kelią į pusfinalį

2014 spalio 20 d., Pirmadienis, 00:25 val., peržiūros: 1043

Spalio 19 dieną Jono Pauliaus II-ojo gim. sporto salėje buvo sužaistas Kauno Mero taurės 2014, Atkrintamosios rungtynės (Didžioji taurė) ketvirtfinalis, kuriame dėl kelialapio į turnyro pusfinalį susitiko šeimininkų „DNC“ ir jiems iššūkį metusių svečių „Galeros“ krepšininkų.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, sužaidus keturias minutes komandas skyrė šeši taškai (8:2). Įpusėjus kėliniui "DNC" turėjo vieno taško persvarą (12:11). Minutės pertraukėlės paprašė svečiai ir po jos „užkamšę“ skyles gynyboje ir puolime atradę laisvę savo puolimo arsenalui prieš pat kėlinuko pabaigą išlygino rezultatą (18:18).

Antro kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes komandas vis dar skyrė 5 taškai. bet dabar priekyje jau buvo „Galera“ (24:29). Visgi "DNC" paskutinėmis ketvirčio minutėmis pavyko puikiai žaisti tiek gynyboje, tiek puolime.Šeimininkai į savo krepšį nepraleido keturis taškus, o patys pelnė keturiolika (38:29) ir prieš ilgąją pertrauką įgijo 9 taškų persvarą.

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas jau skyrė 11 taškų (46:35). Svečiai neketino nuleisti rankų ir netrukus vėl sumažino deficitą iki vienženkio, tačiau ketvirčio pabaigoje A. Gedmino ir G. Būdos tiklūs tolimi metimai vėl leido atitrūkti svečiams ir prieš lemiamą ketvirtį susikrauti jau apčiuopiamą penkiolikos taškų persvarą (62:47).

Nors svečiai ir geriau pradėjo ketvirtąjį kėlinuką ir vėl prie varžovų priartėjo per dešimt taškų (62:52), bet „DNC“ krepšininkai komandinio žaidimo ir taiklių tolimų metimų dėka įpusėjus kėliniui susikrovė saugų 17-os taškų persvarą (75:57). Likęs kėlinio laikas šio vakaro rungtynėse buvo tik formalumas. Pergalę rezultatu 82:57 šventė „DNC“ komandą ir iškovojo kelialapį į turnyro pusfinalį kur jų laukia Kauno „SRC“ krepšininkai.

Po rungtynių „DNC“ komandos treneris D.Budginas kalbėjo: „Iš pradžių atėjome atsipalaidavę, kiek nuvertinome varžovą, bet prasileidom taškų ir susiėmėm. A.Gedminas pataikė savo metimus, kitiem paėjo ir viskas stojo į savo vietas“

Komentaru apie rungtynes pasidalino „Galeros“ žaidėjas Vygintas Kalesnikas: „Rungtynes vertinu neblogai. Jie žvaigždės, mes paprasti mirtingieji (juokaisi). Jų salė, jie gerai metė tritaškius, mums nekrito ir tiek. Praeitas savo rungtynes laimėjom tritaškiais, dabar pralošėm.“

DNC: Andrius Gedminas – 20 tšk., Giedrius Būda – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Linas Vėlavičius – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Paulius Valentukonis – 10 tšk., Tomas Každailis – 10 tšk.

Galera: Sergej Korolkov – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Aurimas Juozapaitis – 16 tšk., Karolis Čepanonis – 10 tšk.

Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „DNC“ komandai (2014 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 22:51 val.)Sėkmingo trečio kėlinio dėka „Galera“ iškovojo pergalę (2014 spalio 03 d., penktadienis, 22:59 val.)„DNC“ tolimais metimais užmėtė „Baubilą“ (2014 rugsėjo 21 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Laipsniai“ nieko negalėjo padaryti prieš uraganinį „DNC“ puolimą (2014 spalio 05 d., sekmadienis, 22:25 val.)„DNC“ gana nesunkiai pasidabino bronzos medaliais (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:00 val.)„Hidraulinės Sistemos“ panaikino 17 taškų deficitą ir palaužė „Galeros“ ekipą (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 22:26 val.)„Galera“ ketvirtąjame kėlinyje susidorojo su „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 spalio 15 d., trečiadienis, 23:38 val.)„DNC“ nesulaukė pasipriešinimo ir iš „BK Centre“ krepšininkų (2014 spalio 12 d., sekmadienis, 22:20 val.)Kraujo pareikalavusiame pusfinalyje sunkią pergalę iškovojo „Kauno SRC“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.),,Galera" sutriuškino ,,Senukus" (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)