Kaunas vs SK „Mattas“ (74:85)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 09 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Mattas“ palaužė „Kauno“ ekipą

2014 spalio 10 d., Penktadienis, 01:24 val., peržiūros: 1020

Spalio 9 dieną, jachtklube, įvyko Kauno mero taurės 1 etapo reguliariosios rungtynės. Savo jėgas išbandė SK "Mattas" (šeimininkai) ir "Kaunas" ekipos. Nors pirmoji rungtynių pusė ėjo taškas į tašką, tačiau antroje pusėje įsivažiavę SK "Matto" krepšininkai galop nugalėjo varžovus rezultatu (74 – 85)

Rungtynės prasidėjo gana apylygiai. Nors šeimininkai vis prilaikydavo šiokį tokį pranašumą, tačiau svečiai pastoviai kvėpavo jiems į nugarą. Didžiausia šeimininkų turėta persvara pirmąjame kėlinyje buvo 7 taškai, tačiau ir tas pranašumas buvo nedelsiant sumažintas iki minimumo. Taigi, po labai apylygės kovos, pirmąjį runtynių kėlinį šeimininkai laimėjo minimaliu taškų skirtumu (28 – 27)

Antrąjį rungtynių kėlinuką geriau pradėjo svečiai. Jie nieko nelaukę spurtavo (0-8) ir praėjus vos porai minučių jau buvo priekyje (28-35). Visgi šeimininkams iki ilgosios pertraukos pavyko sušvelninti deficitą, ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (40 – 42) svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos, švečiai demonstravo daug geresnį žaidimą negu šeimininkai. Vis didindami turimą persvarą, svečiai netruko išsiveržti į priekį ir dviženkliu skirtumu. To skirtumo jie nebepaleido iki pat kėlinio pabaigos. Taigi, pasibaigus trečiam kėliniui, SK "Mattas" ekipa pirmavo rezultatu (57 – 68)

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo gan ramus. Abi komandos pradėjo regzti ilgas, pozicines atakas, kurios išdegindavo didžiąją dalį atakai skirto laiko. Svečiai sugebėjo visą kėlinį daugmaž prilaikyti tą 10 taškų pranašumą, ir nuskambėjus paskutiniam švilpukui reiškiančiam rungtynių pabaigą, rezultatas buvo (74 – 85) SK "Mattas" ekipos naudai.

Kaunas: Andrius Olberkis – 30 tšk. (8 rezult. perd.), Gediminas Šuklevičius – 18 tšk., Vytautas Janušonis – 8 tšk.

SK „Mattas“: Vilmantas Vainauskas – 25 tšk. (5 rezult. perd.), Eimantas Daunora – 18 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Kęstutis Dimitrijevas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Lekečinskas – 14 tšk., Deividas Baika – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

SK "Mattas" komandos treneris – E.Daunoras:

Pasiruošimas sezonui vyksta. Gan neblogos varžybėlės. Smagu, kad laimėjom. Džiaugiamės.

LSK „Technoera“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno“ ekipą (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Ketvirtame kėlinyje SK „Mattas“ įveikė „Kauno Rami“ (2014 spalio 14 d., antradienis, 22:52 val.)SK „Mattas“ neprilygo antrą pergalę iš eilės pasiekusiai BC „Sporto Fėjai ‒ Detagamai“ (2014 rugsėjo 24 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Kauno Mero taurės 2014“ startą „Kaunas“ paženklino įtikinama pergale (2014 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)Vos pergalės iš rankų nepaleidęs „Kaunas“, visgi išnešė sveiką kailį prieš „Omega“ ekipą (2014 spalio 17 d., penktadienis, 20:59 val.)Puikus trečiasis kėlinys užtikrino BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama pergalę prieš „Kauną“ (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Mūšyje dėl „Kauno Mero Mažosios taurės 2014“ bronzos „Laipsniai“ pranoko „Kauną“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:37 val.)Galingai sužaisto ketvirtojo kėlinio dėka „Banga“ iškovojo kelialapį į turnyro pusfinalį (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:22 val.)