BK Centre vs Baubilas (64:90)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 11 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baubilas“ pasiekė triuškinamą pergalę

2014 spalio 11 d., Šeštadienis, 16:31 val., peržiūros: 1261

Spalio 11 dieną, 14:15 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Kauno Mero taurės 2014 komandos "BK Centre" (šeimininkai) ir "Baubilas" (svečiai). Nors rungtynes lyg ir geriau pradėjo šeimininkai, tačiau jau netrukus jie pateko į labai gilią duobę, o skirtumas augo tiesiog žaibiškai. Jau po dviejų kėlinukų svečiai galėjo jaustis saugiai, o turimo solidaus pranašumo "Baubilas" nebeišbarstė ir laimėjo rungtynes rezultatu 64:90.

Rungtynių pradžioje "Baubilo" komanda atrodė kiek apsimiegojusi ir kelis kartus prarado kamuolį, tuo suskubo pasinaudoti šeimininkai, kurie atakavo neklysdami ir staigiai nutolo. Tačiau svečiams užteko vos kelių minučių apsiprasti aikštelėje ir dabar "BK Centre" komandai prasidėjo sunkūs laikai. "Baubilas" vis didino apsukas puolime, o gynyboje dirbo taip, jog varžovai per pirmąjį kėlinuką sukrapštė vos 6 taškus. Skirtumas jau buvo pasiekęs išties milžinišką ribą – 17 taškų. Bet svečiams to dar nebuvo gana, jie varžovus tiesiog daužė ir iki ilgosios pertraukos pasiekė 26 taškų pranašumą, bei pirmavo rezultatu 21:47.

Antroje rungtynių dalyje didelių pasikeitimų neįvyko, tiesa, šeimininkai pagaliau pradėjo žaisti rezultatyviau, o prie to labiausiai prisidėjo patys jų varžovai, kurie sumažino tempą ginantis. Rungtynių baigtis buvo aiški, tad aikštelėje galėjo pasireikšti visi žaidėjai, o likęs laikas greičiau tebuvo formalumas. "Baubilas" įrodė, kad šiai dienai yra gerokai auktesnio meistriškumo komanda, o rungtynės baigėsi triuškinamu rezultatu 64:90.

BK Centre: K.Abramtsov – 24 tšk., T.Petrauskas – 13 tšk. (12 atk. kam.), V.Limano – 7 tšk.

Baubilas: Deividas Urbonas – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Purauskas – 17 tšk., Dmitrij Kvitka – 13 tšk., Rokas Kabašinskas – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

esmis2014 spalio 13 d., 19:43 val.

Istaisyta.

_Mikaso_2014 spalio 11 d., 22:04 val.
Vytautas Macys - zaidejo nera sistemoje, jo statistika suvesta Ramunui Svagzdziui. Statistas
„Laipsniai“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 16 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)Kauno „Mero“ taurėje, triuškinanti BC „BOOM“ pergalė (2014 rugsėjo 20 d., šeštadienis, 17:48 val.)„DNC“ nesulaukė pasipriešinimo ir iš „BK Centre“ krepšininkų (2014 spalio 12 d., sekmadienis, 22:20 val.)„DNC“ tolimais metimais užmėtė „Baubilą“ (2014 rugsėjo 21 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Baubilo“ rankų. (2014 spalio 17 d., penktadienis, 21:45 val.)Taškų lenktynių kulminacija tapo Ramūno Švagždžio pergalingas tritaškis aidint finaliniam švilpukui (2014 spalio 04 d., šeštadienis, 20:41 val.)Deivido Urbono dvitaškis priešpaskutinę rungtynių sekundę atnešė pergalę „Baubilui“ (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 23:56 val.)