BK Centre vs Laipsniai (63:85)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 15 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ iškovojo pirmąją pergalę

2014 spalio 16 d., Ketvirtadienis, 00:36 val., peržiūros: 853

Trečiadienį , spalio 15 dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko Mero taurės 2014 rungtynės, kuriose susitiko BK "Centre" (šeimininkai) ir "Laipsniai" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių svečiai pradėjo įrodinėti varžovams, kad jie yra verti pirmos pergalės ir su kiekvienu kėlinuku pranšumą tik didino. Pirmąją pergalę šventė "Laipsnių" ekipa, rezultatu – 63:85.

Pirmosiomis minutėmis tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau jau antroje kėlinuko pusėje svečiai pabėgo nuo savų varžovų ( 10:16). BC "Centre" pabaigoje pavyko surengti tik vieną rezultatyvią ataką, kuri sumažino skirtumą iki keturių taškų. Besibaigiant ketvirčiui "Laipsniai" padidino atotrūkį iki septynių taškų. Rezultatas – 12-19.

Antras ketvirtis prasidėjo labai rezultatyviai. Svečiams po kelių taiklių atakų pavyko įgauti dviženklį pranašumą, tačiau šeimininkams pavyko sužaisti keletą sėkmingų atkarpų, kur pranašumas ištirpo iki penkių taškų ( 31:35). Vis dėlto, "Laipsnių" ekipa ketvirčio pabaigoje sugebėjo užpilti greitas atakas ir tai jiems leido atstatyti devynių taškų pranašumą – 39:48.

Po ilgosios pertraukos svečiai susitvarkė su gynybą, kur tai jiems leido vėl pasiekti dviženklį pranašumą. BK "Centre" nepadėjo net T.Petrausko pelnomi taškai ir ketvirčio pabaigoje "Laipsniai" turėjo saugų 16 taškų pranašumą. Rezultatas – 50:66.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai dar bandė lipti ant kulnų varžovams, tačiau "Laipsniai" ne tik kad sugebėjo išsaugoti pranašumą, bet besibaigiant rungtynėms jį padidino iki 22 taškų. "Laipsniai" šventė pirmają pergalę šiame sezone, rezultatu – 63:85.

Po laimėtų rungtynių "Laipsnių" ekipos treneris, S.Banaitis, kalbėjo:" Džiaugiamės pirma saldžia pergale. Šiandien žaidimas mūsų atrodė geriau nei praeitas varžybas. Mažojoje taurėje tikimės pakovoti dėl medalių."

BK Centre: T.Petrauskas – 29 tšk. (7 išpr. praž.), K.Zokas – 16 tšk., K.Abramtsov – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

Laipsniai: Mantautas Patašius – 24 tšk. (14 atk. kam.), Marius Liepa – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Antanas Normantas – 14 tšk., Saulius Banaitis – 14 tšk.

„Baubilas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 16:31 val.)„Laipsniai“ nieko negalėjo padaryti prieš uraganinį „DNC“ puolimą (2014 spalio 05 d., sekmadienis, 22:25 val.)Kauno „Mero“ taurėje, triuškinanti BC „BOOM“ pergalė (2014 rugsėjo 20 d., šeštadienis, 17:48 val.)„Kauno RAMI“ po įtemptos kovos palaužė „Lapsniai“ ekipą (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 00:13 val.)Mūšyje dėl „Kauno Mero Mažosios taurės 2014“ bronzos „Laipsniai“ pranoko „Kauną“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:37 val.)Deivido Urbono dvitaškis priešpaskutinę rungtynių sekundę atnešė pergalę „Baubilui“ (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 23:56 val.)BC „BOOM“ įrodė savo pranašumą prieš „Laipsnius“ (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 16:18 val.)„Kauno Mero“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje „Laipsniai“ nesunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ komandą (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 21:59 val.)„DNC“ nesulaukė pasipriešinimo ir iš „BK Centre“ krepšininkų (2014 spalio 12 d., sekmadienis, 22:20 val.)