Kauno SRC vs Kauno technikos kolegija (144:98)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 11 d., Šeštadienis, 12:00 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Itin rezultatyviose rungtynėse triumfavo "Kauno SRC"

2014 spalio 11 d., Šeštadienis, 14:39 val., peržiūros: 1203

Spalio 11 dieną, 12 val., Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko KKL "Kauno mero taurės 2014" grupės varžybos tarp šeimininkų "Kauno SRC" bei svečių "Kauno technikos kolegijos". Rungtynės buvo itin rezultatyvios, tačiau gausiau susirinkusi aikštelės šeimininkų ekipa laimėjo bėk – mesk varžytuves, rezultatu 144:98.

Jau pirmąjame kėlinuke "Kauno SRC" pradėjo diktuoti žaidimo sąlygas. Aikštelėje siautėjo šeimininkų lyderis Šarūnas Dimša, vien per penkias pirmąsias minutes pelnęs 9 taškus, o komandas jau tada skyrė dviženklis skirtumas – 15:2. Šeimininkai, matydami, jog svečiai vos šešiese, primetė jiems itin greitą žaidimo tempą, kurio jie nesugebėjo išlaikyti ir jau po pirmojo kėlinuko buvo aišku, jog "SRC" nori tik pergalės – 36:16.

Antrąjame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Nors "KTK" krepšininkai žaidė taip pat rezultatyviai – 27 taškai šio kėlinuko metu, tačiau jų gynyba buvo skylėta kaip rėtis. "Kauno SRC" per pirmąją rungtynių pusę primetė tiek taškų, jog užtektų visoms rungtynėms – 79:43.

Per ilgąją pertrauką, pamatęs, jog šiose rungtynėse viskas aišku, "SRC" treneris A. Žadeikis nutarė užsiimti svarbesniais reikalais ir prie komandos vairo paliko trenerio asistentą Donatą Gudeliauską. Šio kėlinuko metu aikštelės šeimininkai šiek tiek atsipalaidavo ir skirtumo tarp komandų nebedidino. Nors "Kauno technikos kolegijos" įžaidėjas Tomas Gustaitis sužaidė puikias rungtynes, duodamas vieną rezultatyvų perdavimą po kito, tačiau to nepakako – 103:70.

Finalinė rungtynių dalis tebuvo formalumas. Visiškai išsekę svečių krepšininkai pradėjo ieškoti kaltų dėl tokio prasto jų pasirodymo. Visgi, išsilieti ant rungtynių teisėjo nepatartina, ypač jei jis – Kęstutis Boza. Keletas ginčų su rungtynių teisėju ir "KTK" krepšininkas S.Vaitkus užsidirbo techninę pražangą. Rungtynių šeimininkai tiesiog sutriuškino savo varžovus, rezultatu – 144:98.

Po rungtynių "Kauno SRC" trenerio asistentas Donatas Gudeliauskas paklaustas apie rungtynes bei komandos planus šiame turnyre sakė : " Smagiai pasilakstėm ir viskas – treniruočių pobūdžio rungtynės. Tikimės laimėt pirmą vietą!"

Kraujo pareikalavusiame pusfinalyje sunkią pergalę iškovojo „Kauno SRC“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Antrame kėlinyje įspūdingą spurtą surengę „Kauno SRC“ žengė į pusfinalį (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ ekipą. (2014 rugsėjo 25 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Bangos“ žaidėjai atsilaikė prieš įspūdingą A.Lencevičiaus puolimą (2014 spalio 03 d., penktadienis, 02:33 val.)„Kauno SRC“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 spalio 15 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Kauno Rami“ su Tomu Petrošiumi priešakyje perkopė „Kauno Technikos Kolegijos“ barjerą (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 22:08 val.)Kauno „Mero“ taurėje „Kauno technologijos kolegija“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 01 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Kauno Mero Didžiosios taurės 2014“ finale po emocingos ir įtemptos kovos trofėjų į viršų kėlė „Banga“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:30 val.)