Banga vs Hidraulinės sistemos (65:58)Kauno Mero taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 21:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Tik po atkaklios kovos „Banga“ sugebėjo palaužti „ Hidraulines sistemas“ ir pateko į finalą

2014 spalio 24 d., Penktadienis, 00:01 val., peržiūros: 973

Ketvirtadienį, spalio 24 dieną, VDU sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2014, didžiosios taurės pusfinalis, kuriame susirėmė "Banga" (šeimininkai) ir "Hidraulinės sistemos" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių pranašumą įgijo "Bangos" krepšininkai, tačiau svečiai vis lipdavo varžovams ant kulnų. Trečiajame ketvirtyje įvyko lūžis, kur šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą. Vis dėlto, "Hidraulinės sistemos" nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir likus žaisti apie 7 sekundes turėjo galimybė išplėšti pratęsimą arba iškovoti pergalę, tačiau suklydo lygoje vietoje ir į finalį žengia "Bangos" komanda. Rezultatu – 65:58.

Rungtynės prasidėjo taikliais A.Karbausko metimais, kur tai leido "Bangai" įgyti 6 taškų pranašumą, o pataiklaus Pauliaus Parachomiko tritaškio metimo atotrūkis išaugo iki 9 taškų ( 18:9). Vis dėlto, kėlinukas bėgant į pabaigą svečiai sugebėjo priartėti prie varžovo iki šešių taškų. Rezultatas - 22:16.

Prassidėjus antram ketvirčiui "Hidraulinės sistemos" spurtavo atkarpa 7:0, o sužaidus penkias minutes pirmą kartą šios dienos dienos rungtynėse įsiveržė į priekį. Ketvirčio pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Bangos" krepšinininkai ir prieš ilgąją pertrauką įgijo minimalų pranašumą - 32:31.

Po ilgosios pertraukos "Bangos" ekipa pradėjo demonstruoti puikų puolimą bei gynybą, kur tai leido varžovams neįmesti 6 minutes taškų bei įgijo 12 taškų pranašumą ( 43:31). Prieš ketvirčio pabaigą "Hidraulinėms sistemoms" pavyko apmažinti skirtumą, tačiau šeimininkai išlaikė dviženklį pranašumą – 48:38.

Paskutiniame ketvirtyje ir toliau dominavo "Bangos" ekipa ( 58:43), tačiau svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir su kiekviena minute skirtumas tirpo, kol galiausia komandas skyrė tik du taškai. Likus žaisti 7 sekundes "Hidraulinės sistemos" turėjo progą išplėšti pratęsimą ar pergalė, tačiau apmaudžiai suklydo ir sunkią pergalę iškovojo "Bangos" krepšinininkai – 65:58.

Po laimėtų rungtynių "Bangos" ekipos treneris, Š.Liesis, teigė:"Laimėjome, jau niekas neatims pergalės iš mūsų. Gerai žaidėme 35 minutes, o likusias 5 minutes atsipalaidavo ir tuo varžovai pasinaudojo. Privalėjome žaisti visas 40 minučių susikaupę. Padarėme intrigą, kad būtų smagiau žiūrovams žiūrėti."

Po pralaimėtų rungtynių "Hidraulinių sistemų" komandos treneris, V.Kirilovas, kalbėjo:" Šiame turnyre fortūna šypsojosi mums. Praeitas rungtynes sugebėjo išplėšti tritaškiu metimu pergalę. Dar kažkuriose panaikinti didelį deficitą, tačiau šiandien nepasisekė išplėšti pergalės. Nors turėjome didelę progą patekti į finalą."

Banga: Paulius Parachomikas – 22 tšk. (18 atk. kam., 5 perimt. kam.), Arnas Lubys – 16 tšk., Aurimas Karbauskas – 14 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Nerijus Urbanavičius – 11 tšk., Povilas Liesis – 10 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.)

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 14 tšk. (13 atk. kam.), Ignas Plečkaitis – 13 tšk., Marius Petrauskas – 12 tšk., Tadas Vasiliauskas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

TomTJ2014 lapkričio 18 d., 23:20 val.
Ir aš pastebėjau Vaidai kad labai daug klaidu vedant statistika, kaip sakiau ypač baudu metimu fiksavime nors šioje grafoje neturėtu būti klaidu, nes tai fiksuoja sekretorė, o veda tik statistas. Na gal dar isivažiuos visi ir apsipratę nebedarys tokiu žioplų klaidų.
Vaidis2014 lapkričio 18 d., 23:16 val.
statistikos įkėlimo sistema padaryti tobulai, norint išvengti loginių klaidų. Šiuo atveju statistui turėjo rodyti, kad pataikytų baudų metimų yra daugiau nei mestų ir kad neatitinka rezultatas. Ryškiai trūksta atidumo ir nauji žmonės dar matau nelabai moka naudotis DJ Gerbiamo LM kūriniu.
TomTJ2014 lapkričio 18 d., 12:29 val.
Jo šiemet statistai tai klaidu velia nemažai ir ypač ant elementariu dalyku tokiu kaip mestos ir įmestos baudos. Nesuprantu vieno protokole aiškiai matosi žaidėjo numeris ir pavardė, net vardas buna pilnas ir kaip taip velti tas klaidas. Šios rungtynės neišimtis, pažiurėjus Imoniu ir C lygos tai ten išvis supilta vos ne tai kad tik greičiau baigti ir pasiimti pingus uždarbą.
LSK „Technoera“ po permainingos kovos pranoko „Hidraulines Sistemas“ (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 07:56 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ ekipą. (2014 rugsėjo 25 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengva pergale pradėjo „Kauno mero“ taurės turnyrą. (2014 rugsėjo 19 d., penktadienis, 22:16 val.)Galingai sužaisto ketvirtojo kėlinio dėka „Banga“ iškovojo kelialapį į turnyro pusfinalį (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:22 val.)Šešiese žaidę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Hidraulinės Sistemos“ panaikino 17 taškų deficitą ir palaužė „Galeros“ ekipą (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 22:26 val.)„Banga“ be didesnio vargo įsirašė dar vieną pergalę (2014 spalio 10 d., penktadienis, 21:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Baubilo“ rankų. (2014 spalio 17 d., penktadienis, 21:45 val.)„Bangos“ žaidėjai atsilaikė prieš įspūdingą A.Lencevičiaus puolimą (2014 spalio 03 d., penktadienis, 02:33 val.)„DNC“ gana nesunkiai pasidabino bronzos medaliais (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:00 val.)