DNC vs Laipsniai (119:52)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 05 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Laipsniai“ nieko negalėjo padaryti prieš uraganinį „DNC“ puolimą

2014 spalio 05 d., Sekmadienis, 22:25 val., peržiūros: 1126

Spalio 5 dieną, 20:30 val., Jono Pauliaus II gimazijos sporto salėje, susitiko Kauno Mero taurės 2014 komandos "DNC" (šeimininkai) ir "Laipsniai" (svečiai). Abi komandos šį vakarą susirinko ne pilnų sudėčių, bet nuo to žaidimas netapo nei kiek lygesnis. Jau pirmomis minutėmis šeimininkai nokautavo savo priešininkus (20:1), nors vėliau svečiams pavyko kiek išjudingti savo puolimą, bet įspūdingai sužaidę "DNC" krepšininkai įveikė savo priešininkus tikrai nepadoriu rezultatu 119:52.

Jau pirmosios minutės aiškiai parodė, jog šį vakarą intrigos nebus. Šeimininkai labai aktyviai gynė savo krepšį, išnaudojo net menkiausias varžovų klaidas bei staigiai nutolo. Tuo tarpu "Laipsnių" puolimas buvo visiškai sukaustytas, komanda retai išmesdavo paruoštus metimus ir tik pirmojo kėlinuko pabaigoje pagaliau pavyko pralaužti ledus (20:1). "DNC" komanda ir toliau didino savo pranašumą, tiesa, šeimininkų žaidime taip pat buvo nemažai broko ir skubotų sprendimų, tačiau įsižaidus komandos snaiperiams daugiau nieko kito nereikėjo daryti tiesiog mesti, nes krito kone visi metimai. Aišku, pastebimiausias ir vėl buvo A.Gedminas, kuris šį vakarą pataikė net 10 kartų iš toli. Prasidedant ilgajai pertraukai skirtumas jau atrodė triuškinamas 59:18.

Antroje rungtynių pusėje "DNC" komanda atsipalaidavo dar labiau, vis dažniau neskubėdavo grįžti į gynybą, o tuo pasinaudoję svečiai pagaliau galėjo lengviau rinkti taškus. Aikštelėje netrūko ir chaotiško žaidimo, klaidų, bet tai tiesiog neišvengiama esant tokiam rezultatui. Šeimininkai turėjo puikią progą pasigerinti savo statistiką, tuo tarpu "Laipsniams" bus apie ką pagalvoti prieš ateities kovas. Galutinis rezultatas skelbė šeimininkų pergalę tiesiog nepadoriu skirtumu, rezultatu 119:52.

DNC: Andrius Gedminas – 38 tšk. (12 atk. kam.), Modestas Latkauskas – 26 tšk. (14 atk. kam.), Tomas Pileckas – 24 tšk. (7 rezult. perd.), Linas Vėlavičius – 20 tšk. (13 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

Laipsniai: Martynas Ščiukčius – 13 tšk. (15 atk. kam.), Antanas Normantas – 10 tšk., Andrius Rapalis – 9 tšk.

Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „DNC“ komandai (2014 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Laipsniai“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 16 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)„Kauno Mero“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje „Laipsniai“ nesunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ komandą (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 21:59 val.)Deivido Urbono dvitaškis priešpaskutinę rungtynių sekundę atnešė pergalę „Baubilui“ (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 23:56 val.)Mūšyje dėl „Kauno Mero Mažosios taurės 2014“ bronzos „Laipsniai“ pranoko „Kauną“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:37 val.)Užtikrintas žaidimas antroje rungtynių pusėje „DNC“ komandai atvėrė kelią į pusfinalį (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 00:25 val.)Kraujo pareikalavusiame pusfinalyje sunkią pergalę iškovojo „Kauno SRC“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kauno RAMI“ po įtemptos kovos palaužė „Lapsniai“ ekipą (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 00:13 val.)„DNC“ tolimais metimais užmėtė „Baubilą“ (2014 rugsėjo 21 d., sekmadienis, 22:14 val.)„DNC“ gana nesunkiai pasidabino bronzos medaliais (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:00 val.)