BC „BOOM“ vs Laipsniai (72:54)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 11 d., Šeštadienis, 12:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „BOOM“ įrodė savo pranašumą prieš „Laipsnius“

2014 spalio 11 d., Šeštadienis, 16:18 val., peržiūros: 1231

Spalio 11 dieną, 12:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Kauno Mero taurės 2014 komandos BC „BOOM“ (šeimininkai) ir "Laipsniai" (svečiai). Nors galutinis rezultatas lyg ir parodo akivaizdų šeimininkų pranašumą, tačiau pačios rungtynės buvo daug atkaklesnės ir ilgą laiką komandos rungtyniavo lygiai. "Laipsniai" visiškai subyrėjo ketvirtojo kėlinuko metu, kuomet surinko vos 4 taškelius ir tai leido skirtumuis taip stipriai išaugti. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:54.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė lygiai ir atrodė, jog šiandien laukia gana atkaklus mačas. Vistik rungtynėms kiek įsibėgėjus ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas, jie vis dažniau baudė savo varžovus tolimais metimais, kol skirtumas nepastebimai pasiekė 10 taškų ribą. Tačiau "Laipsniai" nebuvo linkę pasiduoti anksčiau laiko ir gerokai suaktyvėjusi jų gynyba vėl sugražino intrigą (19:19). Antrojo kėlinuko metu BC „BOOM“ dar kartą spurtavo ir šį sykį jau nebeprisileido varžovų artyn. Skirtumas vos per vieną kėlinuką pasiekė 17 taškų ribą. Šeimininkai pirmavo rezultatu 45:28.

Ilgosios pertraukos metu svečiai padarė reikiamas išvadas ir dabar į aikštelę sugrįžo kupini energijos bei noro vytis varžovus. Tolimų metimų dėka skirtumas ėmė mažėti ir vienu metu atrodė, kad šeimininkai jau paleis rungtynių kontrolę iš savo rankų. Tačiau "Laipsniams" labai trūko stabilumo, geras atkarpas keisdavo klaidos, kol po ilgo ir kantraus žaidimo komanda sustojo. Tam turėjo įtakos ir penktoji vidurio puolėjo M. Patašiaus pražanga. Ketvirtojo kėlinuko metu svečiai prametė viską ką galėjo, pelnydami vos 4 taškelius. Aišku, su tokiu puolimu rungtynių nelaimėsi ir BC „BOOM“ ekipai beliko tik įtvirtinti savo pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:54.

Nugalėtojų komandos treneris L.Gudaitis kalbėjo: "dar tik sezono pradžia, komanda nėra susižaidusi, bet viskas vyksta kiek lėčiau nei norim. Žaidėjams dar reikia gerokai padirbėti ginantis, ypač žaidime vienas prieš vieną. O pačios rungtynes buvo gana atkaklios."

BC „BOOM“: Andrius Ulčickas – 15 tšk., Donatas Andrulis – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Žabaliūnas – 9 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Antanas Normantas – 8 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

algelis2014 spalio 19 d., 15:09 val.
Ner cia ka suvokti,kiekvienais metais matom BK Centre su ju vadu ir drasiais zodziais,o kai pakalbi su zaidejais,tai supranti,kad jie ten vos ne patys susimoka kad pas ta ale gera treneri papultu,tas pats ir su sita BOOM,svarbu garsiai parekauti,o poto matysim kaip bus.Galetu duot man kas toki remima,nesilazdavoju,bet tikrai geresne team surinkciau.
zalias_kraujas2014 spalio 12 d., 10:30 val.
Vis bandau suvokti, kaip gali kilti mintis su tokia komanda žaisti RKL... Jie C lygos neturėtų šansų laimėti, o sugalvojo žaisti RKL ir KKL "A" lygoje.... Ar čia greitu metu atvyks toks piktas desantas, kad visiems riesta bus?
„Kauno RAMI“ po įtemptos kovos palaužė „Lapsniai“ ekipą (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 00:13 val.)Mūšyje dėl „Kauno Mero Mažosios taurės 2014“ bronzos „Laipsniai“ pranoko „Kauną“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:37 val.)Deivido Urbono dvitaškis priešpaskutinę rungtynių sekundę atnešė pergalę „Baubilui“ (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 23:56 val.)„Kauno Mero“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje „Laipsniai“ nesunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ komandą (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 21:59 val.)Kauno „Mero“ taurėje, triuškinanti BC „BOOM“ pergalė (2014 rugsėjo 20 d., šeštadienis, 17:48 val.)Lino Akstinavičiaus vedama LSK „Technoera“ prasibrovė į pusfinalį (2014 spalio 18 d., šeštadienis, 21:10 val.)„Laipsniai“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 16 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)Taškų lenktynių kulminacija tapo Ramūno Švagždžio pergalingas tritaškis aidint finaliniam švilpukui (2014 spalio 04 d., šeštadienis, 20:41 val.)Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „DNC“ komandai (2014 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Laipsniai“ nieko negalėjo padaryti prieš uraganinį „DNC“ puolimą (2014 spalio 05 d., sekmadienis, 22:25 val.)