Omega vs Kaunas (70:71)Kauno Mero taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 spalio 17 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Vos pergalės iš rankų nepaleidęs „Kaunas“, visgi išnešė sveiką kailį prieš „Omega“ ekipą

2014 spalio 17 d., Penktadienis, 20:59 val., peržiūros: 898

Spalio 17 dieną, Ringaudų pradinėje mokykloje įvyko Kauno mero taurės, mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp "Omegos" ir "Kauno" ekipų. Nors didžiąją rungtynių dalį "Kaunas" dominavo, tačiau rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė kai švečiai rungtynių pabaigoje sukūrė tikrą intrigą. Visgi svečiams pavyko išnešti sveiką kailį ir laimėti rezultatu (70 – 71)

Jau rungtynėms prasidėjus, kiek geriau atrodė "Kauno" ekipa. Nuo pradžių žaidę kiek užtikrinčiau, ilgai netrukus išsiveržę į priekį rezultatau (6-13). Turimo pranašumo nepaleido didžiąją rungtynių dalį. Ir nors kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko kiek apšvelninti deficitą, tačiau kėlinukas pasibaigė (16 – 21) svečių naudai.

Antrasis rungtynių kėlinukas kiek geriau prasidėjo "Omegos" ekipai. Ilgai netrukę jie prisivijo varžovus, o kėlinukui įpusėjus net išsiveržė į priekį (31-30). Visgi, svečiai kiek geriau užbaigė kėlinuką ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (35 – 38) svečių naudai.

Antroje rungtynių pusėje "Kaunas" ėmėsi iniciatyvos. Į lėtas bei netaiklias varžovų atakas "Kauniečiams" pavyko atsakyti, net keturiais tritaškiais iš eilės, kurie leido svečiams susižerti jau ir dviženklį pranašumą. Tuo tarpu šeimininkų atakos buvo lėtos, bei neužtikrintos. Toks žaidimas per likusią kėlinio dalį šeimininkų deficito nesumažino ir pasibaigus kėlinukui rezultatas išliko dviženklis (47 – 57)

Paskutiniame kėlinuke, žaidimas visiškai sulėtėjo. Abi komandos rezgė ilgokas atakas. Žinoma pirmaujantiems svečiams tai buvo tik į naudą. Taip sužaidus didžiąją kėlinio dalį, likus dvejoms minutėms svečiai išlaikė turimą persvarą. Tačiau jiems pirmaujant devyniais taškais likus vos dvejoms minutėms, svečiai rodos pradėjo per anksti džiaugtis pergale ir paleisti žaidimo vadžias. Tuo puikiai pasinaudoję šeimininkai spurtavo. Jie sekmingai baudavo svečius kuriems, kėlinio pabaigoje sumesti baudas rodės, jog buvo tiesiog nelemta. O likus 3 sekundėms, Mantas Zubavičius smeigė tritaškį kuris sumažino šeimininkų deficitą vos iki 1 taško. Tačiau svečiai sužaidė protingai ir savo noru pramesdami antrąjį baudos metimą, privertė šeimininkus bandyti gelbėtis metant iš pusės aikštės. Ir nors "Omegos" krepšininkai vos neišplėšė neįtikėtinos pergalės, tačiau svečiams pavyko pasprukti su 1 taško pergale rankose. (70 – 71)

Omega: Remigijus Kasperavičius – 18 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tadas Vaitkevičius – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Zubavičius – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Ričardas Brovka – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Kaunas: Gediminas Šuklevičius – 15 tšk., Eimantas Voveraitis – 14 tšk., Rytis Pranarauskas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Vytautas Janušonis – 12 tšk. (14 atk. kam.)

"Kaunas" komandos treneris V.Preidis:

VIsų pirma tai gaila, kad varžovai dabar neįmetė būtų puiki pamoka. Kaip šitaip nuo +9... Norėjau, kad įmestų. Būtume truputį pasimokę. O šiaip ką, ginyba mūsų nekažką, galiu pasakyt. O laimėjom turbūt dėl to, jog mes greitesni.

-Tai savo komandos žaidimu nesate patenkintas?

Oi ne, toli gražu. C lygoi su tokiu žaidimu toli neisim.

„Kauno SRC“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 spalio 15 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Kauno Mero taurės 2014“ startą „Kaunas“ paženklino įtikinama pergale (2014 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)LSK „Technoera“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno“ ekipą (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)SK „Mattas“ palaužė „Kauno“ ekipą (2014 spalio 10 d., penktadienis, 01:24 val.)Mūšyje dėl „Kauno Mero Mažosios taurės 2014“ bronzos „Laipsniai“ pranoko „Kauną“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:37 val.)Puikus trečiasis kėlinys užtikrino BC „Sporto Fėja“ ‒ Detagama pergalę prieš „Kauną“ (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Banga“ be didesnio vargo įsirašė dar vieną pergalę (2014 spalio 10 d., penktadienis, 21:03 val.)Kauno „Mero“ taurėje „Kauno technologijos kolegija“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 01 d., trečiadienis, 22:22 val.)