Kauno technikos kolegija vs Green Death (63:58)Kauno Mero taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 spalio 16 d., Trečiadienis, 17:20 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno Technikos Kolegija“ vos negavo skaudaus antausio nuo „Green Death“ krepšininkų

2013 spalio 16 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 862

Spalio 16 dieną Kauno Technikos Kolegijoje įvyko "Kauno Mero taurės 2013" aštunfinalio rungtynės tarp "Kauno Technologijos Kolegijos" (šeimininkai) ir "Green Death" krepšininkų (svečiai). Pirmajame kėlinyje šeimininkai puikiu žaidimu sugebėjo išsiveržti į priekį dviženkle persvara – 23:13. Antrame kėlinuke "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkai nemažino apsukų ir pasibaigus pirmai rungtynių pusei, buvo priekyje rezultatu – 41:23. Trečiame kėlinyje svečių žaidimas žymiai pagerėjo, pagyvėjo. To dėka svečiai pradėjo tirpdyti turimą deficitą – 42:52. Ketvirtajame kėlinuke "Green Death" krepšininkai buvo priartėję per vieną taiklų metimą, tačiau rezultato persverti nesugebėjo ir turėjo pripažinti "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkų pranašumą rezultatu – 63:58 (23:13, 18:10, 11:19, 11:16).

Rungtynes šeimininkai pradėjo nedideliu spurtu – 5:0, tačiau svečiai atsakė dar didesniu – 8:0 ir pirmavo rezultatu 8:5. "Green Death" krepšininkai pirmaujančios komandos statusą turėjo neilgai. "Kauno Kolegijos Krepšininkai", puikiai sužaidę tiek puolime tiek ginyboje, greitai persvėrė rezultatą ir laimėtos atkarpos 11:3 dėka išsiveržė į priekį susikraudama gana saugią persvarą, o po kėlinio pabaigoje taiklių dviejų A. Rutkausko baudos metimų šeimininkai priekyje buvo jau dviženkle persvara – 23:13.

Antrajame kėlinyje, turėdami per pirmą rungtynių kėlinį susikrautą persvarą, "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkai neatsipalaidavo, o įjungė aukštesnę pavarą ir kėlinio viduryje "laikė" apie 15 taškų pranašumą, o kėlinio pabaigoje šeimininkų kapitono J. Mašeckio du taškai su pražanga leido padidinti persvarą dar trim taškeliais. Po pirmos rungtynių pusės rezultatu 41:23 pirmavo šeimininkų krepšininkai.

Trečiasis kėlinys, kaip ir pirmieju du, geriau klostėsi "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkams, kurie vienu metu priekyje buvo net 22 taškų persvara (50:28). Svečiams susikaupus, prabilo jų snaiperiai, kurių trys iš eilės tolimi metimai ir dar V. Valksmano taiklus dvitaškis leido sumažinti turėtą deficitą beveik perpus (39:52). Dar kelios sėkmingos "Green Death" krepšininkų atakos leido dar labiau priartėti prie varžovų ir atgaivino viltį laimėti šias rungtynes. Po trijų kėliniu rezultatas – 52:42 "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkų naudai.

Ketvirtame kėlinuke užvirė tikra kova. Pradžia palankesnė buvo šeimininkų krepšininkams, kurie neleido toliau artėti svečių krepšininkams, tačiau visas kortas sumaišė įspūdingas "Green Death" spurtas 14:0 po kurio šeimininkai turėjo tik divejų taškų persvarą (59:58), tačiau fortūna nesišypsojo svečių ekipai ir jų mesti lemiami metimai skriejo pro šalį. Tai leido šeimininkų krepšininkams švėsti pergalę rezultatu – 63:58.

Po pergalės "Kauno Technikos Kolegijos" trenerė sakė: "Pergalę manau lėmė pirmoje rungtynių dalyje sukrautas taškų kraitis."

"Green Death" krepšininkų treneris sakė: "Ankstyvos varžybos, visi nespėjo susirinkti po darbų, pritrūko keletos žaidėjų."

Kauno technikos kolegija: Tadas Miliūnas – 13 tšk., Justinas Mašeckis – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Nerijus Aleknavičius – 12 tšk.

Green Death: Vytautas Peseckis – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Dalius Grušauskas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Igoris Konovalenko – 10 tšk.

"Kauno technikos kolegija" neatsilaikė prieš "Vertingo" (2013 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 19:29 val.)„Green Death“ nepajėgė pasipriešinti „Vertigo“ krepšininkams (2013 spalio 06 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ į antrąjį turą žengia galinga pergale (2013 spalio 09 d., trečiadienis, 22:40 val.)"Sporto manija - OTO" lengvai įveikė "Green Death" (2013 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)"Green death" vos neišleido pergalės iš rankų (2013 spalio 02 d., trečiadienis, 19:13 val.)BC „Gazuotas Pienas“ be jokio vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2013 spalio 22 d., antradienis, 00:09 val.)