BC „Gazuotas pienas“ vs Baubilas & Granex (50:70)Kauno Mero taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

„Baubilas ‒ Granex“ KKL „Kauno Mero mažosios taurės 2013“ finale

2013 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 23:37 val., peržiūros: 1106

Ketvirtadienio vakarą KKL "Kauno Mero mažosios taurės 2013" rungtynėse tarp BC "Gazuoto Pieno" ir "Baubilo – Granex" komandų paaiškėjo pirmieji finalo dalyviai. Šeimininkai į rungtynes atėjo kukliomis pajėgomis, tuo tarpu svečiai surinko praktiškai visus stipriausius žaidėjus. Nors jėgų balansas buvo gerokai "Baubilo – Granex" komandos pusėje, tačiau "Gazuotas Pienas" ilgą laiko priešinosi ir stengėsi pateikti staigmeną. Dar įpusėjus trečiam ketvirčiui skirtumas tarp komandų buvo vos trys taškai (35:38). Tačiau tada svečiai įjungė daug aukštesnę pavarą ir BC "Gazuotam Pienui" teko tik stebėti į bėgančius varžovus. Galiausiai svečių pranašumas buvo pakankamai saugus ir jie ramiai laukė finalinio švilpuko skelbenčio pergalę bei įteikiančio bilietą į finalą (50:70).

Susitikimą itin užsivedę ir susikaupę pradėjo BC "Gazuoto Pieno" vaikinai. Jie greitai pasiuntė varžovus į nokdauną laimėdami atkarpą 11:2. Nors svečiai padėtį sugebėjo stabilizuoti ir nebeleido varžovams dar labiau nutolti, tačiau skirtumas tarp ekipų laikėsi panašus (15:8). Tačiau ketvirčio antroje pusėje "Baubilas – Granex" priminė, kodėl yra laikomi rungtynių favoritais. Svečiai laimėjo atkarpą net 1:13 ir iš besivejančių tapo pirmaujantys (16:21).

Antrojo kėlinuko pradžioje "Baubilas – Granex" pelnė keturis taškus iš eilės, tačiau čia pat Vilius Sutkus atsakė tuo pačiu (20:25). Kėlinio antroje pusėje svečiai ir vėl atrodė geriau. Jie ketvirtį baigė laimėdami atkarpą 4:8 ir prieš ilgąją pertrauką įgijo 9-ių taškų pranašumą (24:33).

Vos prasidėjus antrajai rungtynių pusei BC "Gazuotas Pienas" tarsi prisiminė, kad šios rungtynės yra ne grupės, bet pusfinalio. Šeimininkai padidinę tempą sugebėjo savo atsilikimą sumažinti iki trijų taškų (35:38). Tačiau antroje pusėje komanda ne tik sumažino apsukas, tačiau visiškai "išjungė variklį". Negana to, lyderis Vilius Sutkus dėl keturių pražangų buvo pasodintas ant suolo, o be jo komanda antroje pusėje nepelnė nė taško, kai varžovai atsakė net 12 ir skirtumas šoktelėjo jau iki 15-os taškų (35:50).

Ketvirtojo kėlinio metu šeimininkai atrodė išsikvėpę. Varžovų ilgesnis suolelis parodė, kaip tai svarbu rungtynėse. Sulėtėjęs puolimas, spragos gynyboje neleido BC "Gazuotam Pienui" prisivyti varžovų. Ilgainiui šeimininkai net ir labai norėdami fiziškai negalėjo nieko pakeisti bei turėjo pripažinti svečių pranašumą (50:70).

Po rungtynių "Baubilo – Granex" komandos kapitonas Rokas Kabašinskas kalbėjo: "Pergalės tikėjomes, gal ne tokiu dideliu skirtumu, tačiau tikėjomės. Mažosios taurės reitinge buvome pirmi ir tikrai tikėjomės nužygiuoti mažiausiai iki finalo. Varžovai didelių staigmenų nepateikė, tik, kad patys kalti, kad paleidome pačią pradžią. Pusfinalis, išėjome kiek susikaustę ir niekas nesigavo. Po minutės pertraukėlės apsiraminome ir viskas stojo į savo vietas. Prieš finalą nelabai žiūrime į priešininkus – visos komandos yra stiprios ir gerbtinos, tačiau dar nėra aišku kas žais finale, tokį šansą turi trys komandos. Laukiame visų vienodai ir kuo greičiau".

BC "Gazuoto Pieno" ekipos strategas Jomantas Eibukas po susitikimo sakė: "Iš pradžių tvarkėmės gerai tiek su G. Purausku, tiek su varžovų aukštaūgiais. Vis tik, vėliau, teko duoti pailsėti pagrindiniams žaidėjams, o suolelis pas mus nėra ilgas ir lygiavertis. Varžovai tuo pasinaudojo ir pabėgo. Trečiame kėlinuke išleidome starto penketo žaidėjus ir prisivijome varžovus, tačiau jėgos ir vėl baigėsi. Paprasčiausiai nesugebėjome atsilaikyti prieš jų tempą. Varžovai staigmenų nepateikė, žinojome ko iš jų tikėtis, paprasčiausiai patys neišpildėme visko, ką planavome, nes pritrūko jėgų. Žaisime mažajame finale, tačiau nesvarbu prieš ką, nes finalo ketverte silpnų komandų nėra. Tikimės sukovoti ir galbūt pasiseks iškovoti bent bronzą".

BC „Gazuotas pienas“: Vilius Sutkus – 18 tšk., Mantas Semėnas – 10 tšk., Martynas Stonkus – 9 tšk.

Baubilas & Granex: Deividas Urbonas – 14 tšk., Giedrius Purauskas – 12 tšk., Donatas Petrauskas – 10 tšk., Marius Nenartavičius – 10 tšk.

„Baubilas ‒ Granex“ privertė kapituliuoti „Sporto Maniją ‒ Ekodorą“ (2013 spalio 07 d., pirmadienis, 00:19 val.)„Baubilas & Granex“ įtikinamai įveikė BK „Centre“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2013 spalio 19 d., šeštadienis, 16:35 val.)BC „Gazuotas Pienas“ be jokio vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2013 spalio 22 d., antradienis, 00:09 val.)„Kauno Mero Mažosios Taurės 2013“ bronzinėje dvikovoje „Energijos Sistemų Servisas ‒ DNC“ pranoko BC „Gazuoto Pieno“ penketuką (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 15:09 val.)Rungtynių pradžioje miegojęs „Baubilas & Granex“ atsibudo bei pasipuošė aukso medaliais (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)"Gazuotas pienas" neturėjo vilčių prieš "Sporto manija" (2013 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Energijos sistemų servisas & DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Gazuotą Pieną“ (2013 spalio 06 d., sekmadienis, 22:17 val.)Kauno SRC nesunkiai susidorojo su Baubilas & Granex (2013 spalio 11 d., penktadienis, 23:22 val.)Tritaškių kupinose rungtynėse pergalę šventė "Baubilas & Granex" (2013 rugsėjo 27 d., penktadienis, 22:19 val.)Visas rungtynes pirmavę "Kolegos" įveikė "Baubilą & Granex" (2013 spalio 04 d., penktadienis, 23:25 val.)