KAMESTA & FREOLITUS vs DUMBLAS (73:49)Kauno Mero taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 24 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

"Kamesta & Freolitus" viską išsprendė per pirmąją rungtynių pusę

2011 spalio 24 d., Pirmadienis, 22:10 val., peržiūros: 3124

Pirmadienį, spalio 24 dieną, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Kauno Mero Mažosios taurės" 2011 ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos "Kamesta & Freolitus" ir svečių "Dumblas" ekipų. Per pirmąją rungtynių pusę šeimininkai susikrovė solidų pranašumą, kurio svečiams panaikinti nepavyko ir jie turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 73:49 (19:6, 21:16, 15:15, 18:12).

Pirmieji savo taškų kraitį papildė šeiminkai, pataikę dvitaškį su bauda, tačiau baudos metimo nerealizavę. Svečiai rezultatą išlygino, tačiau neilgam, nes netrukus "Kamesta & Freolitus" ekipos žaidėjai spurtavo 9:2 ir įgijo septynių taškų pranašumą. Po šio spurto "Dumblo" žaidėjai turėjo galimybę šiek tiek atsitiesti mesdami du baudos metimus, tačiau abiems praskriejus por šalį rezultatas nepakito, o vėliau deficitas tik dar labiau išaugo, nes šeimininkai sužaidė atkarpą 8:2, kuri truko iki kėlinuko pabaigos bei įgijo jau net trylikos taškų pranašumą 19:6.

Antrąjame kėlinuke ir toliau dominavo šeimininkai. Jau pačioje pradžioje, po keturių iš eilės I.Bataičio taškų, jie pirmavo septyniolikos taškų skirtumu, kurį, kiek vėliau, po trijų iš šešių taiklių baudos metimų svečiai sumažino iki keturiolikos taškų. Vėliau abi komandos sėkmingai keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau vistiek geriau sekėsi šeimininkams, nes jie sugebėjo padidinti savo pranašumą iki dvidešimties taškų, kuris, netrukus, sumažėjo iki šešiolikos taškų. "Kamesta & Freolitus" komandos žaidėjai nebuvo linkę išvaistyti susikrauto pranašumo, todėl staigiai vėl padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė aštuoniolika taškų 40:22.

Trečiąjame kėlinuke abi komandos pasirodė vienodai, todėl skirtumas tarp jų nepakito. Ekipos viena po kitos keitėsi sėkmingomis atakomis ir nė viena neketino nusileisti. Ketvirtąjame kėlinuke savo pranašumą galutinai įrodė šeimininkai. Nors ketvirčio pradžioje daug geriau atrodė svečiai ir sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų, tačiau "Kamesta & Freolitus" ekipos krepšininkai susigriebė ir susigrąžino turėtą pranašumą bei neleido jo panaikinti iki kėlinuko galo, ko pasekoje galėjo džiaugtis solidžia pergale rezultatu 73:49.

Rungtynių nugalėtojų trenerio komentaras : " Pergalę lėmė komandos susižaidimas ir noras žaisti. Pirmosios mūsų varžybos buvo tragiškos, paprasčiausiai niekas nežinojo kur reikia stovėti, treniruočių neturim, todėl taip ir yra. Treniruojamės per varžybas, kuo toliau, tuo labiau lygis kyla ".

Kitame etape susitiksite su "Energijos Sistemų Serviso" ir "Sporto Manijos & Vailendo" poros nugalėtoju, kuris priešininkas parankesnis?

"Mes varžovų nesirenkame. Prieš visus galime žaisti ir laimėti. "

"Kamesta & Freolitus" : M.Karpičius 20 (8 rez.perd.), R.Kybartas 17, A.Nutautas 10 taškų.

"Dumblas" : T.Pukelevičius 17, D.Baltrušis 12 ( 7 rez.perd., 9 per.kam.), M.Didžiulis 10 taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 lapkričio 17 d., 12:20 val.

Virginijus Dailidė 33 atkovoti kamuoliai per 19min. Ar gali taip buti?

"Kamesta & Freolitus" pasidabino "Mero iššūkio taurės" bronzos medaliais (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 12:56 val.)"Kamesta & Freolitus" turėjo pripažinti "Bangos" pranašumą (2011 spalio 03 d., pirmadienis, 22:03 val.)Po sunkios kovos, į ketvirtfinalį keliauja "Kamesta & Freolitus" (2011 spalio 16 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Dumblas" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2011 spalio 02 d., sekmadienis, 19:48 val.)Kauno mero taurės atidaromosios rungtynes, po įdomios kovos, laimėjo "Bokštuva" (2011 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 17:51 val.)Sėkminga antroji rungtynių pusė atvėrė "Sporto Manija & Vailendas" ekipai duris į pergalę (2011 lapkričio 11 d., penktadienis, 23:01 val.)"Sporto manija&Vailendas" tik paskutiniame kėlinuke sugebėjo palaužti "Kamesta&Freolitus" ekipą (2011 spalio 07 d., penktadienis, 22:58 val.)Nervingai rungtynes pradėjęs "Dumblas" palaužė "Sporto Manija" (2011 spalio 09 d., sekmadienis, 17:05 val.)Atkakliose ir permainingose varžybose tik po pratęsimo JKK "Fortūna" palaužė "Kamestą & Freolitus" (2011 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:01 val.)