LSK „Technoera“ vs Galera (81:90)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

„Galera“ išsivežė pergalę iš Batėgalos

2015 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 21:29 val., peržiūros: 1011

Spalio 22 dieną, 19:15 val., Batėgalos sporto centre, susitiko Kauno mero Mažosios taurės 2015 komandos LSK „Technoera“ (šeimininkai) ir „Galera“ (svečiai). Buvo žaidžiamos rungtynės dėl patekimo į Mažosios taurės finalą. Kaip ir buvo galima tikėtis komandos šį vakarą atidavė visas jėgas, bet šeimininkai nesugebėjo prilygti puikiai pataikantiems varžovams, kurių gretose fantastišką pasirodymą surengęs M.Gudeliauskas atvedė „Galeros“ komandą į pergalę 81:90.

Rungtynių pirmosios minutės nebuvo labai rezulatyvios, abi komandos kurį laiką žaidė lygiai, o taškų badą pirmieji nutraukė svečiai, kuriems pavyko kelis kartus pataikyti iš toli, bet svarbiausia komanda gynėsi išties užtikrintai. Jau nuo rungtynių pradžios savo komandos lyderiu tapęs M.Gudeliauskas ne tik pats atakavo stebėtinu taiklumu, tačiau ir puikiai skirstė kamuolį komandos draugams. Susitikimui įsibėgėjus „Galerai“ pavyko išlaikyti maždaug 8 taškų pranašumą, o pats žaidimas dabar tapo daug greitesnis ir žaidėjai rungtyniavo jau rezultatyviau. Prasidedant ilgajai pertraukai „Galera“ vis dar turėjo pranašumą savo pusėje 35:43.

Po ilgosios pertraukos „Galera“ varžovus pribloškė dar galingesniu puolimu nei iki šiol. Atakuodami praktiškai be klaidų svečiai vienu metu turėjo net 16 taškų pranašumą, o aikštelėje netrukus pasirodė ir atsarginiai žaidėjai. Tačiau LSK „Technoera“ nebuvo linkusi pasiduoti anksčiau laiko ir varžovams priminė, jog ir patys gali žaisti labai galingai. Netrukus šeimininkai sužaidė fantastišką atkarpą 20:1 ir tame pačiame kėlinuke iš -16 staiga tapo +3 ir tik neįtikėtinas A. Kaminsko metimas paskutinę kėlinuko sekundę leido „Gelerai“ išlyginti rezultatą. Taigi viskas prasidėjo iš naujo, o čia ir vėl sėkmė, bei geresnis taiklumas buvo „Galeros“ komandos pusėje. Svečiai vėl susigražino pranašumą į savo pusę ir užtikrintai artėjo pergalės link. LSK „Technoera“ turėjo progą pasipriešinti pabaigoje, bet komanda padarė labai apmaudžių klaidų, o greitos „Galeros“ atakos galutinai įtvirtino svečių pergalę 81:90.

„Galera“:

„mums laimėti padėjo laiku pakeista zoninė gynyba, kuomet ją sustatėme teisingai sugebėjome uždaryti varžovus ir tai leido pasiekti pergalę.

LSK „Technoera“: Marius Kazakevičius – 22 tšk., Tomas Kepežinskas – 16 tšk. (8 rezult. perd.), Henrikas Paulauskas – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

Galera: Mantas Gudeliauskas – 38 tšk. (9 rezult. perd.), Jonas Grigaras – 14 tšk., Aurimas Juozapaitis – 8 tšk. (8 rezult. perd.)

LSK „Technoera“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 19:34 val.)„Galera“ lengvu žingsiu užėmė paskutinę vietą „Iššūkio“ taurės pusfinalyje (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Galera“ lengva ranka nuskynė aukso medalius (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:29 val.)„UNO“ pastangų prieš „Galerą“ neužteko (2015 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Sporto manija ‒ 2“ su žeme sulygino savo varžovus (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 22:47 val.)Tomo Kepežinsko vedama LSK „Technoera“ perlipo „Laipsnių“ barjerą (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:32 val.)23-ijų taškų pranašumą iššvaisčiusi „Advoktų kontora Konsus“ rungtynių pabaigoje išsaugojo pergalę (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:27 val.)Atkaklioje kovoje stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 19:08 val.)Po atkaklios kovos, negausiomis pajėgomis susirinkusi LSK „Technoera“ iškovojo bronzą (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 16:31 val.)Išsvaistyta 20 taškų persvara ir pralaimėtas pratęsimas prieš „Galerą“ „Kauno Rami“ paliko už atkrintamųjų varžybų barjero (2015 spalio 11 d., sekmadienis, 22:37 val.)