LSK „Technoera“ vs Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (82:75)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2015 spalio 24 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios kovos, negausiomis pajėgomis susirinkusi LSK „Technoera“ iškovojo bronzą

2015 spalio 24 d., Šeštadienis, 16:31 val., peržiūros: 1037

Šeštadienį, spalio 24 dieną. A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ iššūkio taurės mažasis finalas, tarp šeimininkų rolėje buvusių LSK „Technoeros“ ir svečių „Detas Hoptrans & BRGroup“ ekipų. Susitikimą žymiai aktyviau pradėję šeimininkai iškart atitrūko nuo varžovų, tačiau čia pat atsibudę svečiai sugebėjo pasivyti priešininkus. Antro kėlinuko eigoje žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau puolime varžovų gynybos spragas išnaudoję LSK „Technoeros“ žaidėjai įgijo septynių taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino ir abi viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau savo žaidimą pajutę „Detas Hoptrans & BRGroup“ ekipos žaidėjai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Ketvirtame kėlinuke pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje jį savo pusėn persvėrę aikštės šeimininkai pasiekė pergalę bei pasidabino bronzos medaliais. 82:75 (20:18, 20:15, 24:31, 18:11).

Rungtynės prasidėjo itin sėkmingu bei rezultatyviu LSK „Technoeros“ ekipos puolimu, kurio dėka jiems iškart pavyko atitrūkti ir įgyti net trylikos taškų persvarą. Pačiu laiku atsibudę svečių rolėje buvę žaidėjai sugebėjo atsitiest ir po spurto 0:7 sušvelnino atsilikimą daugiau nei perpus. Kiek vėliau šeimininkai dar buvo susigrąžinę dviženklę persvarą, tačiau kėlinuką geriau užbaigę svečiai sugebėjo sumažinti deficitą iki dviejų taškų. 20:18.

Antrą kėlinuką kiek geriau pradėję „Detas Hoptrans & BRGroup“ persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau ilgai netrukus, po dešimt iš eilės T. Banio taškų šeimininkai rezultatą išlygino. Vis tik, ir toliau puolime kiek geriau atrodę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo dar labiau sumažinti atsilikimą ir prieš ilgąją pertrauką pasigerinti savo poziciją prieš antrą rungtynių pusę. 40:33.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai dar buvo įgiję dviženklę persvarą, tačiau čia pat spurtą 0:8 surengę „Detas Hoptrans & BRGroup“ sumažino skirtumą tarp komandų iki trijų taškų. LSK „Technoerą“ į priekį ir vėl truktelėjo T. Banys, kuris surinko penkis taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Kiek vėliau svečių gretose žibėjo M. Karpičius, kurio pastangomis aikštės šeimininkams pernelyg atitrūkti nepavyko. Einant kėlinuko laikui į pabaigą, tas pats M. Karpičius surengė dar kelis rezultatyvius išpuolius bei išlygino rezultatą. 64:64.

Paskutinės ir lemiamos rungytnių dalies pradžioje žaidimas vyko kiek chaotiškai, todėl pirmaujanti ekipa keitėsi dar kelis kartus. Įpusėjus kėlinukui penkis taškus iš eilės surinkę LSK „Technoeros“ krepšininkai sugebėjo įgyti penkių taškų pranašumą,. kurio „Detas Hoptrans & BRGroup“ panaikinti taip ir nesugebėjo. Nors vienu metu jų deficitas buvo sumažėję iki trijų taškų, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę šeimininkai pasidabino bronzos medaliais. 82:75.

LSK „Technoera“: Tautvydas Banys – 29 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Čekanavičius – 27 tšk. (7 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Linas Mecelis – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“: Martynas Karpičius – 34 tšk. (6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Povilas Žukaitis – 16 tšk. (11 atk. kam.), Ramūnas Buinevičius – 9 tšk. (12 atk. kam.)

Tomo Kepežinsko vedama LSK „Technoera“ perlipo „Laipsnių“ barjerą (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:32 val.)Atkaklioje kovoje stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 19:08 val.)LSK „Technoera“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 19:34 val.)23-ijų taškų pranašumą iššvaisčiusi „Advoktų kontora Konsus“ rungtynių pabaigoje išsaugojo pergalę (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kauno SRC“ išsaugojo pranašumą bei iškovojo kelialapį į finalą (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:17 val.)Taškų lenktynėse pranašesni buvo „Kauno SRC“ krepšininkai (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:22 val.)Po lengvo nokdauno atsitiesę BC „BOOM“ krepšininkai patiesė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:57 val.)Pirmieji „Kauno Mero mažosios taurės 2015“ iššūkio taurės pusfinalį pasiekė „Detas Hoptrans & BRGroup“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Baubilas“ po atostogų sugrįžo pergalingai (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pasipriešinimo sulaukė tik pirmame kėlinuke bei pasiekė pirmą pergalę (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)