Kauno NTI-PN vs „Tornado“ KM (88:71)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 29 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ įveikė „Tornado KM“ ir žengė į pusfinalį

2019 balandžio 29 d., Pirmadienis, 20:05 val., peržiūros: 606

Pirmadienį, balandžio 29 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno NTI-PN“ bei svečių „Tornado KM“. Didžiąją rungtynių dalį aikštelės šeimininkai diktavo savo sąlygas ir savo aiškų pranašumą įrodė lemiamo ketvirčio metu.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo keturių taškų pranašumą. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir tik ketvirčio pabaigoje “Kauno NTI-PN” lygino rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:17. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pataikė kelis tolimus metimus ir įgijo jau aštuonių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Tornado KM“ ekipai niekaip nepavyko apkarpyti savo atsilikimo ir aikštelės šeimininkai išlaikė gan nedidelį pranašumą savo rankose. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:33.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Kauno NTI-PN“, kurie kelias atakas užbaigė sėkmingai ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Tornado KM“ ir toliau niekaip nerado būdų kaip pavyti savo varžovus ir vis dar buvo besivejančiajų vaidmenyje. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:52. Lemiamą kėlinuką 14:4 spurtu pradėjo „Kauno NTI-PN“ ir pasiuntė į nokdauną savo varžovus. Per likusį rungtynių laiką „Tornado KM“ taip ir nesugebėjo atsigauti ir aikštelės šeimininkai iškovojo pergalę bei kelialapį į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 88:71.

„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ įtikinamai įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Kauno NTI-PN“ Pavasario „Sportturas“ taurę pradėjo nesunkia pergale prieš „916“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:03 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė negausiai susirinkusius „0Septyni“ vyrus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 19:57 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuonetas „Tornado“ KM šįkart buvo neįkandamas varžovas (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:55 val.)Po atkaklios kovos „Tornado“ KM įveikė BC „Game On“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Tornado“ KM lengvai susidorojo su „Jaučakiais“ (78:49) (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Gemavila“ po dviejų pratęsimų palaužė „Kauno NTI-PN“ ir tapo Pavasario mažosios taurės 3-iosios vietos laimėtojais (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:11 val.)