VU KHF vs Randeris (89:63)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„VU KHF“ iškovojo antrąją pergalę Pavasario „Sportturo“ taurėje įveikdami „Renderis“ (89:63)

2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 22:51 val., peržiūros: 763

Kovo 28d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2018, Reguliariosios, B pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – „Renderis“ ir svečių – „VU KHF“.

Rungtynes spurtu 8:0 pradėjo „VU KHF“ krepšininkai, kiek vėliau 3 iš eilės V. Bulkevičiaus tritaškiai sukrovė svečiams 20 taškų pranašumą jau pirmąjame kėlinyje. Kėlinio pabaigoje šeimininkai sumažino atsilikimą 3 taškais – 30:13.

Antrąjame kėlinyje žaidimas šiek tiek susilygino, „VU KHF“ krepšininkai niekaip neleido varžovams priartėti, o „Renderio“ ekipa neleido svečiams nutolti. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi nepakitusia svečių persvara – 49:32.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, svečiai sugebėjo išlaikyti bei padidinti savo pranašumą ir šventė antrąją Pavasario „Sportturo“ taurės pergalę rezultatu – 89:63 (30:13, 19:19, 15:10, 25:21).

„VU KHF“ Komandos vadovas: Domantas Ladyga:

Manau gerai apsigynėme, kaip 7-iese susirinkę turėjom daug jėgų, lyderiai sužaidė, tiesiog esame stipresni ir tiek.

„VU KHF“ tęsia pergalingą Pavasario „Sportturas“ taurės startą, šį kart be vargo įveikdami „exPersvarą“ (81:61) (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:48 val.) Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale triumfavo „VU KHF“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:27 val.)„VU KHF“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Baltic Transline“ (71:66) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Baltic Transline“ tik po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Randeris“ lengvai įšoko į „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)Po atkaklios kovos „VU KHF“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 17:49 val.)Visas rungtynes pirmavę „VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 22:11 val.)Antroje rungtynių pusėje „Randeris“ susitvarkė su „exPersvara“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Laipsniai“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Randeris“ užtikrintai patiesė savo varžovus (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:17 val.)