ICE vs BC „Liuksas“ ‒ Veteranai (76:69)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2018 pradėjo pergale prieš „Liuksą ‒ Veteranus“

2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 22:35 val., peržiūros: 666

Kovo 28 dieną V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2018 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ICE“ priemė svečius „Liuksą“ – Veteranus. „ICE“ šios rungtynės buvo pirmos taurėje, o „Liuksas“ – Veteranai turėjo vieną pralaimėjimą.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Liuksas“ – Veteranai. Netrukus taškus pelnė ir „ICE“. o sužaidus dvi minutes šeimininkai buvo priekyje rezultatu 7:2. Vėliau komandos žaidė lygiai, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė šeši taškai (14:8). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė „ICE“, kuriem pavyko įgyti 14 taškų pranašumą (27:13).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes „Liuksas“ – Veteranai gynėsi be klaidų, o patys pelnė aštuonis taškus be atsako (27:21). Trečią minutę skirtumas padidėjo iki 10 taškų (31:21). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o „ICE“ laikė saugią dviženklę persvarą. Sužaidus du kėlinius komandas skyrė 11 taškų (37;26).

Pirmas tris trečio kėlinio minutės komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė devyni taškai (42:33). Vėliau dešimt taškų be atsako pelnė „ICE“ (52:33). Visgi kėlinio antroje pusėje geriau žaidė „Liuksas“ – Veteranai, kurie sumažino varžovų persvarą iki vienuolikos taškų (56:45).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi „ICE“ (61:45). Į tai septyniais taškais atsakė „Liuksas“ – Veteranai (61:52). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o „ICE“ neleido varžovams priartėti. Likus minutei su puse komandas skyrė 10 taškų (72:62). Likus kiek daugiau nei 20 sekundžių komandas skyrė penki taškai (72:67), bet rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė „ICE“ ir iškovojo pirmą pergalę (76:69). „Liuksas“ – Veteranai pralaimėjo antrą kartą.

„ICE“ treneris T.Jonkus paklaustas, kodėl gale rungtynių varžovai prisivijo, atsakė: „Ne tokie silpni varžovai. Pirmas rungtynes mačiau neblogai su Birštonu sužaidė. Trečias kėlinys jiems buvo neblogas, pataikė tritaškius. Gerai pataikė ir ketvirto pradžioje, ko nesitikėjome. Pataikė visi, nuo pirmo iki penkto numerio. Sunku gintis prieš tokį žaidimą. Šiaip ir mums, kaip komandai reikia įsivažiuoti. Nežaidžiam dar stebūklingai, yra daug naujų žaidėjų. Esam šiek tiek vyresni, įmaišėme jaunų žaidėjų, reikės surasti gerą kompromisą, derinį puolime ir gynyboje.“

Birštono „SC – „Olimpo“ komanda pavasario taurę pradėjo pergale prieš BC „Liuksas“ ‒ Veteranus“ (2018 kovo 24 d., šeštadienis, 18:41 val.)Veiverių „Amberis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Liuksas“ ‒ Veteranai (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Kauno švara“ susitvarkė su BC „Liuksas“ ‒ Veteranais (2018 balandžio 10 d., antradienis, 20:30 val.)„ICE“ antroje pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Old S/M“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 23:19 val.)Vos penkiese susirinkę „Omega“ neprilygo „ICE“ uraganiniam puolimui (2018 balandžio 07 d., šeštadienis, 00:12 val.)