JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs ELEKTROMONTUOTOJAS (70:62)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

Jaunalietuvių sporto organizacija po atkaklios kovos palaužė Elektromontuotoją

T.Navicko blokas varžovui
2011 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 00:11 val., peržiūros: 3742

Sekmadienio, Gruodžio 18 dieną susitiko Jaunalietuvių sporto organizacija (šeimininkai) ir Elektromontuotojas (svečiai). Visas rungtynes didesnį ar mažesnį atstumą nuo varžovų išlaikė ir nugalėjo Jaunalietuvių sporto organizacija rezultatu 70:62 (15:16, 26:19, 11:12, 18:15).

Rungtynes dvitaškiu pradėjo Laimonas Putrimas. Į tai septyniais atsakė Jaunalietuviai ir rezultatas 7:2. Šešis taškus iš eilės pelnė Elektromontuotojo vyrai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Septyniais taškais iš eilės atsakė šeimininkai ir vėl įgijo nedidelę persvarą – 14:8. Tritaškį pataikė Tadas Ignatavičius, o vienu baudos metimu iš dviejų pasižymėjo Erikas Griškevičius. Iki ketvirčio pabaigos penkis taškus įmetė svečiai ir po pirmojo kėlinuko – 15:16.

Antrąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo šeimininkų žaidėjas Mantas Ramanauskas. Elektromontuotojo spurtas 11:3 ir jau svečiai įgyja solidesnę persvarą – 20:27. Čia pat šeimininkų atkarpa 9:2 ir rezultatas lygus. Dar viena šeimininkų atkarpa 7:2 ir rezultatas jau 36:31. Iki ketvirčio pabaigos dar vienu tašku padidino savo persvarą Jaunalietuvių sporto organizacija – 41:35.

Trečią kėlinį dvitaškiu pradėjo Tadas Navickas. 6:4 dar laimėjo vieną trumpą atkarpą šeimininkai ir pirmą kartą skirtumas išaugo iki dviženklio – Elektromontuotojas laimėjo atkarpą 8:2 ir skirtumas ištirpo iki keturių taškų. Per likusią minutę vieną tašką pridėjo Mantas Ramanauskas ir po trijų kėlinių 52:47.

Ketvirtąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo Aurimas Tamošiūnas ir skirtumas vos trys taškai. Šeimininkų atkarpa 7:2 ir skirtumas vėl išaugo iki aštuonių. Čia pat penkiais taškais iš eilės atsakė Elektromontuotojas ir skirtumas vėl vos trys taškai. Jaunalietuviai spurtavo 7:1 ir rezultatas jau vėl išaugo iki 66:57. Tritaškį pataikė Aurimas Tamošiūnas ir gražino intrigą, tačiau tuoj pat ją nugesino Jaunalietuviai ir varžybas baigė be įtampos rezultatu – 70:62.

Nugalėtojų komandos treneris po varžybų teigė – Rungtynės buvo labai įtemptos, susirinkom vos šešiese, aišku šita nelaimė ir tapo laime. Vyrai stengėsi ir tritaškiai gerai pakrito, pagrindas tai ir buvo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė – Darius Kisielius (21), Sergėjus Kochanenko (15, 6 rez. perd.), Mantas Ramanauskas (12), Tadas Navickas (11, 14 atk. kam.), Martynas Valaitis (10, 13 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Aurimas Tamošiūnas (22), Laimonas Putrimas (14), Marius Saulėnas (6) taškai.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2011 gruodžio 19 d., 20:55 val.

Stogas neuzskaitytas, del to, jog daug anksciau buvo susvilpti zingsniai.....

Anonimas2011 gruodžio 19 d., 14:12 val.

O gal ten po baudos tas blokas buvo, taip kad normalu jei jo neuzrase.

Anonimas2011 gruodžio 19 d., 13:49 val.

T.Navicko blokas varžovui", Statistikoj - 0

Sidas

"Envilt/Talga & BIG" po atkaklios kovos palaužė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:44 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo sunkią pergalę namuose (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" sutriuškino "Dobilą" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:13 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo "Vijoros" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 22:49 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Lietuvos Geležinkeliais" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:24 val.)Įspūdingas pirmasis kėlinys "Jaunalietuvių sporto organizacijai" padėjo iškovoti pergalę prieš "Achemą & Telemax" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:46 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" be didesnių problemų įveikė "Kauno Švarą" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 23:35 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Dentist team & World couture" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)"Kauno švara" neatsilaikė prieš "Elektromontuotoją" (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 00:01 val.)"Jaunalietuvių sporto organziacija" pasiekė sunkią pergalę rungtynėse su "Sweco Hidroprojektu" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 23:07 val.)