KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI (66:64)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 30 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

Tik paskutiniame kėlinyje "Kauno orouosto & Lana lecta" įrodė pranašumą prieš "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" ekipą

2012 sausio 31 d., Antradienis, 00:33 val., peržiūros: 3492

Pirmadienį, sausio 30 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" rungtynės tarp namuose žaidusių "Kauno orouosto & Lana lecta" ir svečių "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" ekipų. Pagrinde priekyje buvę svečiai kontroliavo žaidimą iki paskutinio ketvirčio, kuriame aikštelės šeimininkai spurtavo ir po atkaklios kovos sugebėjo persverti rezultatą ir palaužti varžovus. Sunkią pergalę šventė "Kauno orouosto & Lana lecta" ekipa rezultatu – 66:64 ( 14:13; 11:22; 21:18; 20:11).

Pirmąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai išsiverždami į priekį, bet iškart sulaukė atsako ir svečiai pirmavo minimaliu skirtumu. Po taiklių tolimų metimų "Kauno orouosto & Lana lecta" ekipa susigrąžino lyderio poziciją ir susikrovė 7 taškų pranašumą ( 14:7), tačiau svečiai sužaidė sėkmingai kėlinuko pabaigą ir sumažino skirtumą iki minimumo, rezultatas po pirmo ketvirčio – 14:13.

Antrajame ketvirytje po taiklaus svečių tolimo metimo pranašumas jų pusėje dviems taškais, bet greita ataka šeimininkai išlygino rezultatą. Nieko nelaukę svečiai padidino skirtumą iki 4 taškų, tačiau iškart sulaukė 6:0 atkarpos atsako ( 22:20). Savo šou pradėjo "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" ekipos narys T.Petrošius įmesdamas 6 taškus iš eilės ir išvesdamas komanda 4 taškais į priekį. Šeimininkai sugebėjo tik tolimu metimu atsakyti ir sumažinti deficitą iki 1 taško, bet vėl sėkmingiau kėlinuko pabaigą sužaidė svečiai ir padidino pranašumą iki dviženklio, rezultatu - 25:35.

Trečiajame kėlinyje po sėkmingos 8:0 atkarpos šeimininkai sumažino skirtumą iki 2 taškų. Svečiai sėkmingai užbaigdami ataką iškart sulaukdavo atsako tolimu metimu (39:40). Likus žaisti penkiom minutėm "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" ekipa spurtavo 8:0 ir susigrąžino turėtą pranašumą , kuri išlaikė iki kėlinuko galo, rezultatas – 46:53.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai padidino pranašumą iki 9 taškų, tačiau aikštelės šeimininkai sugebėjo laimėti atkarpą 11:0 ir persverti rezultatą į savas rankas ( 57:55). Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos vyko atkakli kova, svečiai lipdavo ant kulnų šeimininkams, bet niekaip nepavykdavo persverti rezultato. Likus žaisti vienai minutei svečiai išlygino rezultatą ( 63:63). Greita ataka sėkmingai užbaigė šeimininkai, išlyginti rezultatą tuėjo progą T.Petrošius, bet įmetė tik vieną baudą. Greita pražanga sustabdytas P.Amanaitis įmetė taip pat tik vieną baudą. Po minutės pertraukėlės svečiai turėjo šansą ne tik išlyginti rezultatą , bet ir persveri savo naudai, tačiau iš vidutinio mestas metimas skriejo pro šalį ir sunkią pergalę šventė "Kauno orouosto & Lana lecta" ekipa rezultatu – 66:64.

Po laimėtų rungtynių komandos įžaidėjas kalbėjo:" Kitą kartą mes juos ant daugiau nugalėsim ir šiandien nugalėjo geresni."

Po pralaimėtų rungtynių nepatenkintas komandos žaidėjas kalbėjo:" Nevykusios varžybos, laimėjo silpnesni. Teisėjai dirbo savo darbą, abiem komandom buvo vienodos sąlygos, bet dėl salės esu labai pasipiktinęs. Ateinam į salę žaisti ir čia, kokie plius penki laipsniai šilumos. Čia net neįmanoma lošti. Nu buvo iš tikrųjų kai kuriose situacijos teisėjai pavedė ir tai išmuša iš vėžių. Kitas varžybas jie tikrai pralaimės"

"Kauno orouostas & Lana lecta": H.Butkus ( 24tšk.), K.Čeponis ( 20tšk.), P.Amanaitis ( 6tšk.)

"Kautra & Currus ir Dariaus baldai": T.Petrošius ( 25tšk. 12 atk.kam.), M.Karauskas ( 19tšk. 9išp.praž.), M.Kenstavičius ( 9tšk. 14 atk.kam.)

kiek cia dar laukt reikes?

"Kauno tiltai" gana užtikrintai įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldų" ekipą (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:16 val.)Puikus nusiteikimas kovai atnešė "Kautrai & Currus ir Dariaus baldams" pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 22:17 val.)Varžybų pabaigoje "Minordija" palaužė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)Lengvai pasiekta "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" pergalė (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 21:55 val.)Nervingose rungtynėse "Lietuvos dujos" nugalėjo" Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 00:55 val.)"Celsis" po pratęsimo įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 22:02 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" patyrė apmaudžią nesėkmę (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" penketukas nepasipriešino "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" ekipai (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 21:51 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:15 val.)"Achemos & Telemax" komandos šeštukas įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" ekipą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:14 val.)