VIJORA vs KAUNO ENERGIJA (49:46)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 11 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"Vijora" šventė sunkią pergalę

2012 vasario 11 d., Šeštadienis, 17:58 val., peržiūros: 2022

Šeštadienį (02.11), Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi H "Iššūkio" taurės pogrupio komandos, „Vijora“ (šeimininkai) ir „Kauno Energija“ (svečiai) ekipos. Po sunkios, gynybinio stiliaus, kovos pirmąją pergalę iškovojo aikštelės šeimininkų komanda. Rungtynių rezultatas – 49:46 (14:13, 10:10, 18:11, 7:12).

Pirmą kėlinį geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie vedini J. Gineikos, pelniusio 8 taškus šiame kėlinuke, pirmavo viso kėlinio metu ir atrodė, kad jie įgis didesnį pranašumą. Tačiau svečiai irgi atrado savo lyderi, tai buvo R.Kišonas, kuris pataikė du tritaškius iš eilės ir pridėjo baudos metimą, jo tritaškiai neleido varžovams atitrūkti ir įgyti didesnio pranašumo. Rezultatas po kėlinio – 14:13.

Antrą ketvirtį komandos pradėjo labai vangiai. Šeimininku vėl į priekį vedė tas pats J.Gineika, kuris pelnė pirmus 6 savo komandos taškus. Po jų šeimininkai buvo įgiję 4 taškus, tačiau svečiai tuoj pat atsakė atkarpą 0:6 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Šeimininkus į priekį vėl išvedė taiklus P. Antataičio tritaškis. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 24:23.

Trečiajame kėlinuke vėl vyko lygi kova taškas į tašką. Pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau kėliniui įpusėjus svečiai tarsi sustojo. Puolime jiems nesisekė pataikyti, o gynyboje tiesiog nepavykdavo sustabdyti savo varžovų, kurie sužaidė atkarpą 7:0 ir įgijo 8 taškų pranašumą prieš lemiamą ketvirtį. Rezultatas po ketvirčio – 42:34.

Ketvirtajame kėlinuke abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus. Tačiau kėliniui artėjant į pabaigą po R. Kišono dviejų dvitaškių, tritaškio ir rezultatyvaus perdavimo po perimto kamuolio komandas skyrė tik 1 taškas. Bet pabaigoje svečiam nepavyko sužaisti ramiai ir užtikrintai, nors jie ir turėjo ne vieną progą persverti rezultatą. Pabaigoje jie dar užsidirbi ir nesportinę pražangą, kuri šeimininkams leido padidinti persvarą . Taigi rezultatas po rungtynių – 49:46.

Po rungtynių „Vijora“ komandos treneris, Vytautas Baziulis sakė: "Neblogai sužaidėme, nors ir darėme nemažai klaidų, bet stengėmės ir laimėjome. Šiandien gan neblogai sekėsi pataikyti.“

Rezultatyviausiai "Vijora" komandoje žaidė – Julius Gineika 20 tšk., Vytautas Baziulis 12 tšk.

"Kauno Energijos" komandoje pasižymėjo – Rimantas Kišonas 22 tšk., Mindaugas Juška 8 tšk., Andrius Iškauskas 8 tšk. (11 atkovotų kamuolių)

"Vijora" iškovojo pirmąją pergalę (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 22:23 val.)"Kauno švara" iškovojo lengvą pergalę namuose (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:50 val.)"Sweco Hidroprojektas" iškovojo nesunkią pergalę (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 21:46 val.)"Kauno Grūdai - 2" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 16:28 val.)"Kauno energija" iškovojo pergalę išvykoje (2012 kovo 06 d., antradienis, 22:08 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" įsirašė lengvą pergalę į savo sąskaitą" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 00:08 val.)"Vijora" neprilygo "Achemai & Telemax" (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 16:23 val.)"Kauno energija" nušlavė "Mechel Nemuną" (2011 spalio 21 d., penktadienis, 22:52 val.)"Vijora" neatsilaikė prieš "Argensa & AKS" tritaškių lietų (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:06 val.)"Vijora" gana lengvai įveikė "Viči banzai" komandą (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 20:11 val.)