SWECO HIDROPROJEKTAS vs DENTIST TEAM & WORLD COUTURE (85:48)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

"Sweco Hidroprojektas" neturėjo vargo su "Dentist team&world couture"

2011 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 20:40 val., peržiūros: 3774

Lapkričio 6 dieną, "Kauno kolegijos" sporto salėję įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose susitiko "Sweco Hidroprojektas" bei "Dentist team&world couture". Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, tai netruko ilgai – greit susiėmę šeimininkai dar pirmame kėlinyje susikrovė 15 taškų pranašumą, ir parodė, kas šiandien laimės. Po keturių kėlinių skirtumas paaugo iki 37 taškų, o pergalę, rezultatu 85:48, iškovojo "Sweco Hidroprojektas".

Rungtynes efektyviau pradėję svečiai (4:8, 6 svečių taškus pelnė K.Matukaitis) įgijo pranašumą, tačiau, jų nesėkmei, tai buvo šio kėlinio taškų riba. Per likusias 7 minutes nesugebėję pelnyti nė taško, prieš D.Čepulio ir A.Giedraičio tandemą jie buvo bejėgiai – praleisti 19 taškų, ir po pirmo kėlinuko ekipas jau skiria 15 taškų (23:8).

Antrame kėlinyje vaizdas nekito – ir toliau tolę nuo varžovų netrukus šeimininkai pasiekė 20-ties taškų pranašumą (33:13). Vis dėlto antroje kėlinio pusėje svečiai susikaupė, ir pateikę kelis sarbius metimus sugebėjo stoti kovon koja kojon, ir iki didžiosios pertraukos nebeleido varžovams atitolti (39:20).

Antroje rungtynių pusėje žaidimas virto į vienus vartus – išsibaudavus svečių lyderiui K.Matukaičiui, pastarieji liko 5-iese, tad žaisti tapo dar sunkiau, tuo tarpu „Sweco Hidroprojektas“ ir toliau nemažindami apsukų sparčiai didino persvarą. Pasiekę 32 taškų pranašumą jie šiek tiek sustojo, tad varžovai per trečią ketvirtį dar sugebėjo „prisivyti“ juos iki 26 taškų skirtumo (63:27).

Ketvirtam kėlinyje žaidimo stilius nesikeitė – „Sweco Hidroprojektai“ ir toliau išnaudodami ūgio bei jėgos pranašumą laimėjo kėlinuką rezultatu 22:11, o bendram rezultate iškovojo pergalę rezultatu 85:48.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas buvo net 51 naudingumo balą surinkęs A.Giedraitis – žaidėjas pelnė 27 taškus, bei atkovojo net 30 atšokusių kamuolių. Jam neblogai talkino 22 taškus bei 24 naudingumo balus surinkęs D.Baranauskas, bet 16 taškų ir 14 naudingumo balų sukrapštęs D.Čepulis.

Svečių gretose išsiskyrė 19 taškų pelnęs R.Krasnickas, bei 7 taškus su 15 atšokusių kamuolių susirinkęs A.Kunčius.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 lapkričio 06 d., 21:32 val.

Prašau pasakyti, kas nepatinka statisto darbe?

Anonimas2011 lapkričio 06 d., 20:51 val.

rungtyniu statiskai galetu geriau atlikt sawo darba ....

"Sweco hidroprojektas" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Celsis" įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:59 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist Team & World Couture" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Minordija" įveikė "Dentist team & World coulture" penketuką (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)"No Magic Europe" patiesė "Dantist Team & World Couture" ekipą (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:15 val.)"Sweco Hidroprojektas" nesunkiai parklupdė savo varžovus (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 22:16 val.)"Kamesta & Freolitus" nesunkiai įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:48 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Dentist team & World couture" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)"Sweco hidroprojektas" rungtynių pabaigoje palaužė "Minordiją" (2012 vasario 09 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)