OMEGA vs KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS (58:70)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 18 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Kamesta & Freolitus" įveikė namie žaidusius "Omega" krepšininkus

2011 lapkričio 18 d., Penktadienis, 20:05 val., peržiūros: 2190

Penktadienį(11.18), Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi A pogrupio komandos, „Omega“ (šeimininkai) ir „Kamesta & Freolitus“ (svečiai) ekipos. Spurtavę varžybų pradžioje ir persvarą iki pat rungtynių pabaigos išlaikę svečiai įveikė savo varžovus. Varžybų rezultatas – 58:70(6:16, 12:10, 23:16, 17:28).

Pirmajame kėlinuke į priekį išsiveržė, komandinį žaidimą žaidę, svečiai. Šeimininkam labai sunkiai sekėsi rinkti taškus, kurių šiame kėlinuke jie surinko tik 6. Rezultatas po kėliuko – 6:16.

Antrame kėlinyje šeimininkai atsigavo ir pradėjo žaisti savo žaidimą, bet to nebuvo gana, kadangi svečiai jau buvo pajutę žaidimo skonį ir taip lengvai mažinti savo pranašumo neleido. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 18:26.

Trečiame ketvirtyje šeimininkų komanda stojo į lemiamą kovą, surengę spurtą 9:0 jie sumažino skirtumą iki minimumo. Tačiau vėliau iš miego pabudę svečiai susiėmė ir neleido varžovams išsiveržti į priekį, tiesa jiems tepavyko išsaugoti minimalų pranašumą po kėlinio – 41:42.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje šeimininkai dar kartą bandė kibti į atlapus savo varžovams, tačiau jie atsilaikė, o vėliau šeimininkai veikiausiai pristigo jėgų. Svečių komanda varžybų pabaigą sužaidė ramiai ir užtikrintai bei iškovojo įtikinamą pergalę. Taigi rezultatas po varžybų – 58:70.

Po varžybų "Omega" komandos treneris, Donatas Šliogeris sakė: "Paleidom pradžią. Daugiau nėra ir ką sakyti. Antra pusė buvo geresnė, bet viską sugadino bloga varžybų pradžia".

„Kamesta & Freolitus“ komandos treneris, Remigijus Dailidė sakė: „Atėjome smaigai pasižaisti. Pavyko varžybų pradžia, atitrūkome, tačiau trečiame kėlinyje atsipalaidavome. Varžybų pabaigoje pavyko susikaupti ir iškovoti pergalę“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Omega" – Henrikas Šliogeris 27 tšk., Donatas Šliogeris 15 tšk., Arnas Matusevičius 10 tšk.

"Kamesta & Freolitus" – Edvinas Nutautas 18 tšk., Rytis Kybartas tšk., Mindaugas Kvedaras tšk.

" Kamesta & Freolitus " įveikė penkiese žaidusius „ESS ĮSP & VP Santermita“ (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)"Kamesta & Freolitus" tik per plauką įveikė "Lietuvos kariuomenės" ekipą (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:43 val.)"Kamesta & Freolitus" nesunkiai įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:48 val.)"Kamesta & Freolitus" įtikinamai įveikė "Celsį" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:36 val.)„Kamesta & Freolitus-Doremus“ įveikė ir "Sweco Hidroprojektą“ (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" lengvai sutvarkė reikalus lemiamame ketvirtfinalio mače (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)"Kamesta & Freolitus" neturėjo didelio vargo prieš "No magic Europe" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" lengvai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Kamesta & Freolitus - Doremus“ šventė užtikrintą pergalę (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:22 val.)