AGAVA & ASS TERMOLINK vs KAUNO GRŪDAI - 2 (99:76)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 15 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

Agava & ASS Termolink nesunkiai susitvarkė su Kauno Grūdai - 2 ekipa

2012 sausio 15 d., Sekmadienis, 23:53 val., peržiūros: 3421

Sausio 15 dieną, Prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje susitiko Agava & ASS Termolink (šeimininkai) ir Kauno Grūdai – 2 (svečiai). Rungtynes nutolę antrąjame kėlinyje nesunkiai laimėjo šeimininkai rezultatu 99:76 (27:31, 27:11, 21:22, 24:12).

Rungtynės prasidėjo įspūdingai rezultatyviu žaidimu. Abi komandos pelnė po dvitaškį, toliau ir po tritaškį. Dar po minutės po penkis taškus apsikeitė komandos ir rezultatas 10:10. Dar komandoms apsikeitus po šešis taškus rezultatas buvo 16:16, o žaisti buvo likę dar penkias minutes. Grūdai laimėjo atkarpą 10:4 ir įgijo šešių taškų persvarą. Iki ketvirčio pabaigos tą skirtumą dviem taškais sumažino šeimininkai ir po pirmojo kėlinio – 99:76.

Antrąjį kėlinį įspūdingu spurtu 14:0 pradėjo šeimininkai ir įgijo dešimties taškų persvarą. Du taškus su pražanga pelnė Raimondas Skrynius. Į tai dar 8:0 atsakė šeimininkai ir rezultatas jau 49:34. Kitą atkarpą šeimininkai jau pralaimėjo 5:8 ir po dviejų kėlinių rezultatu 54:42 pirmauja Agava.

Trečiąjį kėlinį tritaškių lietumi pradėjo Kauno Grūdai ir skirtumas labai greitai ištirpo iki penkių taškų. Šeimininkai laimėjo atkarpą 7:2 ir vėl padidino skirtumą iki dešimties taškų – 65:55. Grūdai laimėjo dar vieną atkarpą 7:2 ir skirtumas vėl vos 5 taškai – 67:62. Kėlinio pabaigą 8:2 laimėjo šeimininkai ir po trijų kėlinių rezultatas – 75:64.

Ketvirtąjį kėlinį 11:4 pradėjo AGAVA ir skirtumas išaugo iki 18 taškų. Dar vieną jų atkarpa 7:2 ir rezultatas jau 93:70. Atkarpą 6:2 laimėjo Grūdai ir kiek sumažino skirtumą. Kėlinį 4:0 užbaigė Agava ir rungtynės baigėsi rezultatu 99:76.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – nelabai yra ką ir komentuot, galbūt pavyko metimai, manau rezultatas rodo viską, vistik stipriausias varžovas mūsų grupėje manau buvo, tai tiek.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Giedrius Prabulis (21, 6 per. kam., 5 išpr. pr.), Audrius Šalaševičius (17), Tadas Gaurilčikas (16), Marijus Dimša (15, 11 atk. kam.), Almantas Sutkus (12, 5 išpr. pr.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Mindaugas Gilius (36), Marius Balčiūnaitis (20, 6 rez. perd.), Darius Poškus (9, 5 išpr. pr.) taškai.

"Agava & ASS Termolink" palaužė "Kauno grūdai - 2" ekipą (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Agava & ASS Termolink" neturėjo daug vargo su "Viči Banzai" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 20:19 val.)"Agava & ASS Termolink" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Kauno energiją" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 23:42 val.)"Agava & Ass Termolink" antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš "Ryternos" ekipą (2012 vasario 07 d., antradienis, 23:20 val.)"AGAVA & ASS Termolink" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Viči Banzai" (2012 sausio 04 d., trečiadienis, 23:02 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nugalėjo "Kauno Grūdai - 2" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 23:28 val.)Lygioje kovoje stipresni buvo "Kauno grūdų - 2" krepšininkai (2012 vasario 10 d., penktadienis, 21:57 val.)Permainingose rungtynėse "Agava & ASS Termolink" įrodė savo pranašumą prieš "Vijorą" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 20:18 val.)"Agava & ASS" neturėjo vargo su "Vijora" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Agava & ASS Termolink" antrąjį etapą baigė be nesėkmių (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:26 val.)