DENTIST TEAM & WORLD COUTURE vs LIETUVOS KARIUOMENĖ (73:54)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Dentist Team & World Couture" atrado jėgų ir antroje rungtynių pusėje sutriuškino "Lietuvos Kariuomenę"

2011 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 20:12 val., peržiūros: 3244

Sekmadienį, gruodžio 11 dieną Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Dentist Team & World Couture" ir svečių "Lietuvos Kariuomenė" ekipų. Pirmojoje rungtynių pusėje dominavo svečių žaidėjai ir prieš ilgąją pertrauką turėjo septynių taškų pranašumą, tačiau antroji rungtynių pusė buvo kelis kartus sėkmingesnė šeimininkams, kurie sugebėjo netik laimėti rungtynes, bet ir įgyti devyniolikos taškų pranašumą. 73:54 (15:17, 10:15, 20:10, 28:12).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir po poros minučių šeimininkai turėjo vieno taško pranašumą. Iškart po to sekė svečių spurtas 10:0 ir "Lietuvos Kariuomenės" krepšininkai įgijo devynių taškų pranašumą, tačiau "Dentist Team & World Couture" ekipos žaidėjai neliko pėsti ir taip pat surengė spurtą 9:0 ir išlygino rezultatą. Pačioje kėlinuko pabaigoje svečiai dar pelnė du taškus ir įgijo dviejų taškų persvarą. Antrąjame ketvirtyje svečiai dar labiau atitrūko nuo varžovų. Jau kėlinuko pradžioje po sėkmingai sužaistos atkarpos 7:2 jie įgijo septynių taškų pranašumą. Tolimesnėje rungtynių eigoje žaidimas nebuvo itin efektingas, nes abi komandos dažnai prasiženginėjo, ko pasekoje taškai buvo renkami nuo baudų metimo linijos. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tie patys septyni taškai. 25:32.

Antroji rungtynių pusė visiškai neprilygo pirmąjai. Jau pačioje trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkai sumažino deficitą iki minimumo. Toks skirtumas tarp komandų išliko kelias minutes, kol šeimininkai, paskutiniosiomis kėlinuko minutėmis surengė spurtą 7:0 ir persvėrė rezultatą bei įgijo trijų taškų pranašumą. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje "Dentist Team & World Couture" krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 13:0, kurio dėka įgijo jau net šešiolikos taškų pranašumą. "Lietuvos Kariuomenės" žaidėjai dar mėgino vytis varžovus sužaisdami atkarpą 4:0, tačiau šeimininkai nebuvo linkę lengvai iššvaistyti pranašumo ir netrukus susigrąžino šešiolikos taškų persvarą. Rungtynių pabaigoje šeimininkų žaidėjai pataikė tris tolimus ir įgijo triuškinantį pranašumą bei iškovojo pergalę 73:54.

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo : " Rungtynių pradžia buvo labai sunki, niekaip nesusikaupėm, atidavėm varžovams iniciatyvą, tačiau nenorėjom pralaimėti ir atradę jėgų bei parodę savo charakterį nugalėjom. Pirmoje rungtynių pusėje sunkiai pataikėme iš visur, tačiau svarbu tai, kad pataikėme tada, kada to reikėjo labiausiai ".

"Dentist Team & World Couture" : K.Matukaitis 18, D.Stašaitis 17 (27 naud., 10 atk.kam., 6 išprov.praž.), D.Jegorovas 16 (29 naud.) taškų.

"Lietuvos Kariuomenė" : D.Marcinkevičius 17, G.Paškevičius ir K.Skiezgilas – po 10 taškų.

"Dentist team & World couture" nepaliko jokių vilčių "Viči Banzai" komandai (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:51 val.)"Dentist team & world couture" ekipa nugalėjo "Omega" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 23:28 val.)"Viči Banzai" neatsilaikė prieš "Lietuvos Kariuomenę" (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Dentist team & world couture" po pratęsimo palaužė Kauno Energiją (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 00:40 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Lietuvos kariuomenę" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 01:08 val.)"Lietuvos Kariuomenės" penketukas antroje rungtynių pusėje susidorojo su "No Magic Europe" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 22:42 val.)"Best 4 You" sutriuškino nukraujavusią "Lietuvos Kariuomenę" ir žengė į ketvirtfinalį (2012 kovo 23 d., penktadienis, 23:42 val.)"Krasta auto Kaunas" turėjo vargo su "Lietuvos kariuomene" (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:45 val.)"Omega" neturėjo vargo su "Lietuvos kariuomene" (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 20:17 val.)"Kamesta & Freolitus" tik per plauką įveikė "Lietuvos kariuomenės" ekipą (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:43 val.)