KAUNO GRŪDAI - 2 vs VIJORA (84:59)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 18 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kauno Grūdai - 2" nesunkiai įveikė "Vijora"

2012 sausio 18 d., Trečiadienis, 23:01 val., peržiūros: 2094

Pirmadienį (01.16) J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi H "Iššūkio" taurės pogrupio komandos, „Kauno Grūdai – 2“ (šeimininkai) ir „Vijora“ (svečiai) ekipos. Nuo pat pirmų minučių į priekį išsiveržę šeimininkai nesunkiai laimėjo šias rungtynes. Rungtynių rezultatas – 84:59 (21:10, 22:15, 23:15, 18:19).

Pirmą kėlinį taikliu metimu pradėjo svečių komandos žaidėjas V.Baziulis, tačiau vėliau svečiai tarsi sutojo žaidę, o šeimininkai stulbinamai taikliai pataikė tolimus metimus. Tris tritaškius šiame kėlinyje pataikė M.Gilius, o A.Sinkevičius ir R.Skrynius pridėjo po vieną. Taip šeimininkai nutolo nuo savo varžovų. Rezultatas po kėlinio – 21:10.

Antrajame kėlinuke niekas nepasikeitė, svečiai ir toliau strigo varovų gynyboje. Jie prametė labai daug metimų iš gerų padėčių. Šeimininkai tai išnaudojo ir atsikovoję kamuolius atakas užbaigdavo rezultatyviai. Šiame ketvirtyje dar 2 tritaškius metimus pridėjo M.Gilius. Taip po ketvirčio svečiai net tik, kad nesumažino skirtumo, bet persvara dar ir padidėjo. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 43:25.

Trečią kėlinį komandos praėjo žaisdamos lygiai, tačiau kėliniu artėjant į pabaigą vėl išryškėjo šeimininkų pranašumas. Tiesa šiame ketvirtyje ir šeimininkai neišnaudojo visų savo galimybių, jie prametė 6 baudų metimus iš 9. Rezultatas po ketvirčio – 66:40.

Ketvirto kėlinio pradžioje M.Gilius šeimininkams pridėjo dar du tritaškius metimus, viso jis jų pataikė 8, tačiau vėliau šeimininkai šiek tiek sustabdė savo žaidimo tempą ir svečiams pavyko išlyginti žaidimą, tačiau pradėti mažinti skirtumo nepavyko. Kėliniui artėjant į pabaigą du svečių žaidėjai išnaudojo pražangų limitą ir rungtynes jiems teko užbaigti žaidžiant keturiese. Taigi rezultatas po rungtynių – 84:59.

Po rungtynių „Kauno Grūdai – 2“ komandos treneris, Raimondas Skrynius sakė: "Nebuvo lengvos rungtynės. Tiesiog pradžioje gerai tritaškius pataikėm ir pavyko atitrūkti, tačiau vėliau šiek tiek strigom, prametėm daug baudų. Šiandien nebuvo dviejų mūsų pagrindinių žaidėjų, įdomu, kaip būtume sužaidę su jais“

„Vijora“ komanda treneris, Vytautas Baziulis sakė: „Neuždengėm vieno žaidėjo. Sveikinam varžovus su pergale. Patys per daug nenusimenam pralaimėjimu, gal tik per daug baudavomės negu paprastai, tai lėmė, kad rungtynes baigėm keturiese.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Kauno Grūdai – 2 " - Mindaugas Gilius (31 tšk.), Vidas Pranckevičius (15 tšk.), Raimondas Skrynius (12 tšk.)

"Vijora" - Audrius Karlikauskas (22 tšk.), Julius Gineika (17 tšk.), Vytautas Baziulis (11 tšk.)

"Kauno Grūdai - 2" įveikė "Viči Banzai" (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" įtikinamai įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:20 val.)"Kauno Grūdai - 2" antroje varžybų pusėje įveikė "Krasta Auto Kaunas" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:33 val.)"Kauno Grūdai - 2" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)Rungtynių pabaigoje "Kauno grūdai - 2" įveikė "Kauno energiją" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:09 val.)"Kauno grūdai-2" sutriuškino "Viči banzai" ekipą (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:39 val.)"Kauno Grūdai - 2" antrojoje rungtynių pusėje nesunkiai palaužė varžovus (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Kauno grūdus -2" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Kauno Grūdai - 2" tik paskutiniosiomis sekundėmis išplėšė pergalę (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 20:32 val.)Atkakliose varžybose "Lietuvos geležinkeliai" įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:43 val.)