MECHEL NEMUNAS vs BEST 4 YOU (53:56)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 18 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

Humoro nestokojusiose rungtynėse "Best 4 you" palauže "Mechel Nemuną"

2012 sausio 18 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 3157

2012 sausio 18 dieną 19 val. Pilėnų vidurinėje mokykloje susitiko Mechel Nemunas (šeimininkai) ir Best 4 You (svečiai). Geros nuotaikos nestokojusiose rungtynėse, kuriose net vienas teisėjų pademonstravo šokių judesius, nugalėjo svečiai 53:56 (12:12, 8:11, 18:16, 15:17).

Rungtynės prasidėjo gana "sunkiu" žaidimu – šaltos oro sąlygos įtakojo kamuolio likimą – atrodė lyg kamuolys buvo sniego gniūžtė, mat nesugebėjo išsilaikyti nė vienos nė kitos komandos rankose. Mechel komandos žaidėjas Tautvydas Motiejūnas nutraukė nesėkmingų atakų virtinę ir buvo pelnyti pirmieji du taškai. Best komandos žaidėjai vis dar įbauginti kamuolio pelnė pirmuosius du taškus nuo baudų metimo linijos.

Abi komandos bandydamos pelnyti tritaškius buvo vedamos netaiklių metimų virtinės ir tritaškių linija atrodė neįveikiama. Pirmojo kėlinio pabaigą, nustebino svečių R.Kulikausko tritaškis.

Antrasis kėlinys prasidėjo L.Balasevičiaus dvitaškiu, į tai atsakė šeimininkų žaidėjas Aurimas Ambrasas. Labai nerezultatyviame kėlinyje, daugiau nei puse taškų svečiams pelnė Lukas Balasevičius. O pats kėlinys baigėsi rezultatu 8:11, tad po dviejų kėlinių 20:23.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkių taškų Nemuno spurtu, į tai Best ekipa atsakė tritaškiu. Kol vos dvi baudas per penkias minutes sukrapštė Mechel, i tai devyniais taškais atsakė svečiai ir rezultatas tapo 27:35. Šeimininkų sėkmingesnė atkarpa 8:2 ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų. Iki ketvirčio pabaigos tą skirtumą Mechelis sumažino iki minimumo 38:39.

Sužaidus ketvirtojo kėlinio pačią pradžią, rezultatas tapo lygus – 42:42. Čia pat šeimininkai perėmė iniciatyvą ir vis išlaikė trijų taškų skirtumą – 51:48. Kėlinio pabaigą kur kas užtikrinčiau sužaidė Best ekipa ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu – 56:53.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Ne visi susirinkom, trūko kelių pagrindinių žaidėjų, aišku varžovas nebuvo iš stipriųjų, tad turėjom laimėt užtikrinčiau.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Aurimas Ambrasas (24, 16 atk. kam.), Tautvydas Motiejūnas (14, 7 išpr. pr.), Edgaras Beržinskas (12) taškų.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Lukas Balasevičius (21, 9 išpr. pr.), Gintaras Mardosa (14, 18 atk. kam.), Remigijus Kulikauskas (13) taškų.

"Omega" jau pirmoje rungtynių pusėje susitvarkė su "Mechel Nemunu" (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)"Omega" nesunkiai nugalėjo "Mechel Nemuną" (2012 vasario 17 d., penktadienis, 22:12 val.)"Kauno energija" nušlavė "Mechel Nemuną" (2011 spalio 21 d., penktadienis, 22:52 val.)"Kauno Grūdai - 2" antrojoje rungtynių pusėje nesunkiai palaužė varžovus (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:24 val.)Kauno Grūdai - 2 neturėjo daug vargo su Mechel Nemunas (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Omega" turėjo pripažinti "Best 4 You" komandos pranašumą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Kamesta & Freolitus“ sutriuškino "Mechel Nemunas" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Kauno Tiltai" nepersistengdami įveikė "Best 4 You" (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:30 val.)"Lietuvos geležinkeliai" sutriuškino "Mechel nemunas" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 00:01 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" jau pirmoje rungtynių pusėje sutriuškino "Best 4 You" ekipą (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 22:51 val.)