NO MAGIC EUROPE vs STATYBŲ VIZIJA & LSMU VA (38:99)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

„Statybų Vizija & LSMU VA“ neturėjo vargo su "No Magic Europe"

2012 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 23:52 val., peržiūros: 2957

Ketvirtadienį (01.26), Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi I "Iššūkio" taurės pogrupio komandos, „No Magic Europe“ (šeimininkai) ir „Statybų Vizija & LSMU VA“ (svečiai) ekipos. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržę svečiai šventė nesunkią ir užtikrintą pergalę. Rungtynių rezultatas – 38:99 (6:22, 11:27, 10:19, 11:31).

Pirmą kėlinį taškais pradėjo šeimininkai, tačiau vėliau jie krito ė gilę duobė iš kurios sunkiai sekėsi kapstytis. Svečiai taškus rinko ramiai ir užtikrintai, neturėdami didesnio vargo. Juos į priekį šiame ketvirtyje vedė A.Bartusevičius pelnęs 10 taškų ir M.Petrauskas pelnęs 6 taškus. Rezultatas po kėlinio – 6:22.

Antrajame ketvirtyje šeimininkams toliau nesisekė puolime ir nepavykdavo sustabdyti savo varžovų gynyboje. Tiesa šiame kėlinuke jų puolimas jau šiek tiek pagerėjo ir jie atrado savo lyderį, tai M.Montvydas šiame kėlinuke pelnęs 6 taškus iš komandos 11 pelnytų taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 17:49.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkams dar labiau atsirišo krepšys, atrodė, kad jie pagaliau atrado savąjį žaidimą, kai kėlinio pradžioje pataikė tris tolimus metimus. Tačiau vėliau viskas grįžo į senas vėžias. Svečiai toliau dominavo abiejose aikštės pusėse. Rezultatas po ketvirčio – 27:68.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Tiesa svečiai jame dar labiau padidino savo pranašumą. Šiame kėlinuke juos į priekį vedė M.Andrijauskas pelnęs 10 taškų. Šeimininkai šiame kėlinuke šiek tiek mažiau klydo ir patys sugebėjo perimti kelis kamuolius iš varžovų. Taigi rezultatas po rungtynių – 38:99.

Po rungtynių „No Magic Europe“ komandos treneris, Vytautas Vaitkevičius sakė: "Tiesiog dar neesame pasiruošę. Tik pirmi metai žaidžiame šitoje lygoje, tai mums kol kas yra sunku susižaisti“

„Statybų Vizija & LSMU VA“ komandos žaidėjas, Marius Petrauskas sakė: „ Esame teisingame kelyje. Norime laimėti šią taurę“.

Rezultatyviausi žaidėjai: „No Magic Europe“ - Aurelijus Morkevičius 10 tšk., Marius Montvydas 10 tšk., Laimonas Kaselis 9 tšk.

„Statybų Vizija & LSMU VA“ - Audrius Bartusevičius 22 tšk., Martynas Andrijauskas 17 tšk., Povilas Liaukus 16 tšk.

"Statybų Vizija & LSMU VA" negailestingai nubaudė "No Magic Europe" (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Statybų Vizija & LSMU VA“ įveikė " Krasta Auto Kaunas" (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nugalėjo "Kauno Grūdai - 2" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" lengvai įveikė savo varžovus (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:36 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nepasigailėjo "Krasta Auto Kaunas" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Lietuvos kariuomenę" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 01:08 val.)"Lietuvos kariuomenė" neturėjo daug vargo su "No magic Europe" komanda (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)"Statybų vizija & LSMU VA" grupės varžybas užbaigė pergale (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 21:54 val.)"Statybų vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duonos" ekipą (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:38 val.)"Statybų vizija & LSMU VA" antrą kartą nugalėjo "Omegos" ekipą ir žengia į pusfinalį (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:20 val.)